FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Anunt umanitar

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Floricelu



Conectat la: 01 Aug 2003
Mesaje: 155
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2004 4:27 pm    Titlul subiectului: Anunt umanitar Raspunde cu citat (quote)

Ascultator multumit, caut motive de inlocuire al sculelor existente ( receiver Pioneer 512+ Cantotn LE 107)!
In traducere, doresc sa fiu initiat in lumea sunetului de calitate maxima!
Astept guru disponibil, din Bucuresti, cu disponibilitate si rabdare !

Recompensa in bere si respect nelimitat!!!

_________________
Hai sa evoluam!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Mai 17, 2004 4:27 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
DorinD



Conectat la: 18 Dec 2003
Mesaje: 2393
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2004 5:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Floricelule, de ce nu vrei tu sa ramai cu "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte" si vrei neaparat sa calci in "valea plingerii"?! Parca spuneai ca esti un ascultator multumit, nu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Scorpion



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 327
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2004 7:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Inainte sa calci in "valea plangerii" asigura-te ca ai un buget destul de mare disponbil pt ca nu o sa mai fie cale de intoarcere.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
audios



Conectat la: 02 Feb 2004
Mesaje: 148
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2004 10:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mda, boala grea, zau asa. Necesita buget mare ...
Apropos, cei care au bani multi nu prea au timp.
Incearca totusi sa-ti definesti tinta. Si apoi cauta prin posturi cine ar avea deja ce vrei tu si cere-le ajutorul, poate au timp si vor sa te ajute.
Eu unul nu prea am timp, dar odata s-odata tot imi fac. Numai ca deh ... nici eu nu sint unul din cei largi la punga (nu in sens peiorativ).


Ultima modificare efectuata de catre audios la Mar Mai 18, 2004 2:18 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator






MesajTrimis: Lun Mai 17, 2004 11:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

floricelu cum ti se par cantoanele ??
Sus
Floricelu



Conectat la: 01 Aug 2003
Mesaje: 155
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 9:18 am    Titlul subiectului: Completari Raspunde cu citat (quote)

Sunt un ascultator multumit fiindca nu stiu ce inseamna perfectiunea. Cel putin asa cred, din moment ce sculele de 1000$ sunt total ignorate de cei care au stiinta sunetului.
De aceea am nevoie de un guru care sa-mi arate diferentele!

_________________
Hai sa evoluam!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Costin



Conectat la: 14 Iul 2003
Mesaje: 970

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 10:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Verba volant, scripta manent !

Ultima modificare efectuata de catre Costin la Mar Ian 03, 2006 5:49 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 11:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Te poti duce si la Luxtone, fara nici un fel de programare. Ai de ascultat B&W, Rotel, Classe, Exposure, etc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Costin



Conectat la: 14 Iul 2003
Mesaje: 970

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 11:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Verba volant, scripta manent !

Ultima modificare efectuata de catre Costin la Mar Ian 03, 2006 5:49 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 2:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca chiar vrei sa-ti faci o idee in vederea stabilirii target-ului tau personal (cel putin level one Wink ), ai primit deja sfaturi excelente: du-te la High End, Extreme si Luxtone. Si mai poti incerca si Master Hi-Fi ca sa-ti faci o imagine mai larga. De acord cu chestia cu "guru" Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 2:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Costin ce ai spus tu mai sus e valabil si pentru Luxtone, Cornel e un tip simpatic si foarte serviabil.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Floricelu



Conectat la: 01 Aug 2003
Mesaje: 155
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 3:02 pm    Titlul subiectului: Multumesc! Raspunde cu citat (quote)

Multumesc QD si Costin!
Am sa tin cont de sfaturile voastre.

Dpdv al sunetului pe care-l percep, sper sa descopar ca am niste scule infecte care trebuiesc schimbate imediat.
Dpdv al bugetului, sper sa nu fie diferente mari!

Wink

_________________
Hai sa evoluam!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Costin



Conectat la: 14 Iul 2003
Mesaje: 970

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2004 3:44 pm    Titlul subiectului: Re: Multumesc! Raspunde cu citat (quote)

Verba volant, scripta manent !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community