FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Revista STUFF
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2004 6:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Imi pare bine ca am reusit sa va si sa ma distrez.

10x Andrei, uitasem de acest topic.

Vrea cineva revista in cauza gratuit? Mai am si doua numere din T3, unul cumparat si unul primit gratuit la CERF!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Mai 20, 2004 6:51 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2004 8:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

... nu speram sa ma mai binedispun dupa o zi de !!!! ...
Uite c-ati reusit Very Happy !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
drtinte



Conectat la: 14 Noi 2003
Mesaje: 62
Locatie: arad

MesajTrimis: Vin Mai 21, 2004 4:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut.
Propun ca model ptr. testele de mai sus pe I.T.Morar si Mircea Toma(daca bineinteles sunt si ei de acord, eventual sa ii intrebe Catalin Matei- apropo, au mai aparut pe terasa de vis-a-vis de redactia Catavencu cele doua care fac plaja fara sutien, ca poate se ofera ele). I-am propus pe cei doi ptr. ca mi-au placut cel mai mult cum au prezentat vremea, si poate recidiveaza.
Oricum, si eu m-am distrat copios. Mai vrem astfel de topice!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bogdan



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 1253
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mai 21, 2004 4:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing genial . Asta unul din lucrurile care imi plac cel mai mult la acest forum: umorul de calitate si spontaneitatea . Bravos, domnilor!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Vin Mai 21, 2004 6:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pe Biju (IT Morar) il convingem usor. Nu stiu cu Mircea cum ne descurcam.
Eu zic sa-l punem sa faca un burn-in la niste sosete audiofile recomandate de cineva de pe forum. Dupa 200 de ore de purtat facem un joint-venture cu Stuff si testam adidasii pentru revista. Dopurile pentru urechi le mutam in nas sau folosim casti auriculare transformate in rinoculare, desi cred ca o sa ne trebuiasca si ceva picaturi pentru ochi. Propun sa folosim niste ochelari de scafandru, ocazie cu care tragem un mega-test si la echipament de diving, in exclusivitate pentru Stuff. Cu retina arsa am putea profita de ocazie sa facem un review la Plasmele Philips din magazine, fara sa le alimentam ca oricum n-o sa ne dam seama daca imaginea persistenta pe luminofor e de la ei sau de la ochelarii nostri. Fiind scurti la bani n-o sa putem folosi piscina, in concluzie venim cu niste ligheane parabolice, fara sa scapam sansa sa testam si ceva echipamente pentru receptia satelit. De data asta pentru Hi-Fi&Multimedia. Una la ei, una la noi, asa-i corect. Si mai corect ar fi sa le scriem noi toata revista, si asa avem o gramada de echipamente de testat care dau bine la audienta si pe care am vrea sa le redirectionam catre Stuff, sa ramana ei cu audienta si noi cu sculele care merita testate. Ca sa fie tacamul complet propun ca o data cu semnarea protocolului la plecare sa ne strangem mainile in usa, ocazie cu care isi dovedeste si IT Morar utilitatea. Laughing

_________________
Assumption is the mother of all fuck-up's !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community