FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Inca o "noutate" editoriala oarecum in domeniu ...

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Mie Mai 26, 2004 11:06 am    Titlul subiectului: Inca o "noutate" editoriala oarecum in domeniu ... Raspunde cu citat (quote)

Deschid de dimineata Ziarul Financiar si aflu ca ne paste inca o revista (care se autodescrie ca "Gadget Magazine") ... Go4It!
N-am vazut decat coperta dar deja tremur ...
Fete printre boxe (sau boxe printre fete, nu m-am decis inca ...)
Inteleg ca inca o aparitie editoriala va trata sculele AV la categoria Gadget-uri ... Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Mai 26, 2004 11:06 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
AbsoluteAudioFan



Conectat la: 12 Mai 2003
Mesaje: 1203

MesajTrimis: Mie Mai 26, 2004 11:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Desigur, AV'ul este un tip de gadget, putin mai mare. Hi-fi'ul este, insa, o alta categorie... Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mai 29, 2004 9:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ca de obicei am citit, citit e mult spus, rasfoit revista asta. Fetele erau de la Spicy, las la o parte muzica pe care o canta, dar ele sunt niste bunaciuni pentru pionieri, nu cei ca noi ...

Pentru ceea ce se vrea, revista mi s-a parut bine facuta. In fapt nu este o revista ci este un catalog de produse pe care trebuie sa-l tratezi ca atare. Comentariile de la fiecare produs in parte, mult mai bune decat la Stuff, fara greseli gramaticale, se cunostea ca nu au fost traduse din Engleza. Oricum trebuie sa remarc aceasi tendinta de a exagera calitatile unor produse.

Partea care ne interseaza pe noi, Stereo si HT, destul de subtire reprezentata. M-a uimit lipsa unei pagini dedicata DVD-urilor si CD-uilor, in ciuda faptului ca pagine de jocuri exista.

Oricum, cine e abonat la ZF o primeste mocas, ceilalti, nu cred ca merita sa dati banii pe ea. Daca exista doritori in Bucuresti va pot da exemplarul meu, inainte sa-l arunc (o saptamana max.)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Dum Mai 30, 2004 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu as vrea sa le dau salutul meu voios de pionier fetelor de la Spicy , mai ales ca am auzit ca se tem sa doarma singure noaptea Mr. Green
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community