FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Vazurati linku' Parasound de pe http://www.hi-fi.ro ?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Sam Iun 12, 2004 11:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ateptam cu nerabdare invitatiile la showroom Wink.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Iun 12, 2004 11:46 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2004 3:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Doru a scris:
(are un damping factor demn de respect)


Ai o cifra pentru el ??
asa ca sa-mi fac o idee Wink

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2004 9:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

800-1000 la 20 Hz in comparatie cu 200 cat are Sony-ul meu de acasa la aceeasi putere.
_________________
Assumption is the mother of all fuck-up's !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2004 1:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De la 200 in sus nu nu mai treaba cu el dar la 800.... Wink

Sony nu cred ca are mai mult de 100 Confused Pentru a avea un factor mare trebuie ca finalii sa aiba o rezistenta ff mica (rezistenta de iesire a ampului) sau sa fie un sac de finali Razz

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Lun Iun 14, 2004 2:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am studiat si eu putin pozele si cifrele. Astept cu nerabdare articolul care se prefigureaza Smile

P3+A23 este intr-adevar, dupa cifre, conectica si posibilitati (mi-a placut panoul din spate Wink ) extrem de tentant ...

In ceea ce priveste combinatia C2+A52+A23 (pentru un 7.1 cinstit Cool ), pretul este intr-adevar respectabil, dar ceea ce se poate vedea in documentatie (si in poza marita a lui nenea rear panel) ar oferi niste motive plauzibile.

Lui C2 nu prea poti sa-i gasesti cusururi, practic are aproape de toate, eu mi-as dori in plus numai vreo 3 sau 4 lucruri (intrari XLR multicanal ca are "numai" stereo, fireware 400 ca sa stim o treaba cu sunetul multicanal digital, digital video out si poate un SI sau un DCDi inside ...)

Intr-adevar la acest nivel de pret si caracteristici trebuie neaprat sa le si auzim. Asa ca astept si eu (in cor cu toti forumistii) inaugurarea facilitatii de auditie. Si bineinteles, nr. 4 al revistei ca sa capatam mai multe detalii si sa aflam pe larg impresiile voastre.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community