FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
am shi yo nevoie de o schema pentru un amplificator!

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
T-Rex



Conectat la: 20 Iul 2004
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar Iul 20, 2004 1:13 am    Titlul subiectului: am shi yo nevoie de o schema pentru un amplificator! Raspunde cu citat (quote)

uhm .. nu prea am stat sa caut pe forum un subiect similar pentru ca nu prea am timp .. in plus am pierdut ultimele 4 ore cautand scheme de amplificatoare .. da nu am gasit decat vreo 3 in romana shi puterea scoasa d ele era d sub 100w .. deci .. ca sa nu mai bat campii .. am shi yo nevoie d o schema pentru un amplificator pentru subwoofer de 500w daca ma poate ajuta cineva cu un link ceva .. plz .. yo nu ma supar .. 10q Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Life sux!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Iul 20, 2004 1:13 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Mie Aug 04, 2004 10:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca te duceai la sectia DIY gaseai cate amplificatoare vrei de orice putere vrei...cam numai despre asta se vorbeste acolo: amplificatoare de subwoofere.
bafta in alegere ca ai de unde alege!

_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Joi Aug 05, 2004 9:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Du-te pe forum.izatech.ro
Gasesti acolo o gramada, plus ca gazda -Frunzila- iti poate raspunde la orice intrebare legata de amplificatoare si nu numai.

_________________
Assumption is the mother of all fuck-up's !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community