FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Benzi de Magnetofon

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
RazvanVoicu



Conectat la: 22 Aug 2006
Mesaje: 304
Locatie: Targoviste-Dambovita

MesajTrimis: Dum Ian 28, 2007 1:56 pm    Titlul subiectului: Benzi de Magnetofon Raspunde cu citat (quote)

Am deschis acest topic in speranta ca voi afla si implicit vom afla mai mute despre diferitele firme care au produs benzi de magnetofon, poate unele din ele ciudatenii, dar care se aud bine Wink Deci.... hai sa incep ati auzit pana acum de benzile TACMA - M 375 M ? Sunt facute in Kazahstan , cel putin cele pe care le am eu, in '92 . Culmea este ca se aud foarte bine si nu murdareste capatele Laughing ciudatenie? minune? sau o mare teapa care poate deteriora capetele? Deci, ceea ce vreau de la acest topic e sa impartasim cat mai multe cunostinte despre benzile magnetice si firmele producatoare (stiu ca s-a mai discutat pe tema asta) dar in special ma intereseaza CIUDATENIILE DE GEN Very Happy
_________________
TRANCOTAR SERIOS! , rog "maestrii" sa nu ma ia in seama!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Ian 28, 2007 1:56 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
RazvanVoicu



Conectat la: 22 Aug 2006
Mesaje: 304
Locatie: Targoviste-Dambovita

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 12:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca e foarte interesant de aruncat o privire, macar pentru calitatea fotografiilor Wink http://www.audioscope.net/
_________________
TRANCOTAR SERIOS! , rog "maestrii" sa nu ma ia in seama!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EinarN



Conectat la: 26 Dec 2005
Mesaje: 2045
Locatie: Duisburg

MesajTrimis: Lun Ian 29, 2007 1:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ca ai adus vorba de benzi rusesti:

- Relicvele astea le-am luat de pe ebay. Sīnt asa de bune de au ajuns toate la gunoi si au ramas numai rolele.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
nicumur
Vizitator





MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Restul discutiilor le gasiti la Cafenea "Amintiri din copilarie" Wink
Sus
satenicu



Conectat la: 10 Mar 2007
Mesaje: 32
Locatie: Pantelimon

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2007 11:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Banda SCOTCH 3M nou nouta(nerulata) la o firma. 100 lei

_________________
The future of digital is analogic
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta īn limba romānć: Romanian phpBB online community