FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
ce sub sa cumpar??

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
catalinyo05



Conectat la: 14 Dec 2005
Mesaje: 25
Locatie: Valcea

MesajTrimis: Lun Ian 15, 2007 6:49 pm    Titlul subiectului: ce sub sa cumpar?? Raspunde cu citat (quote)

vreu sa achizitionez un sub pt masina dar nush ce sa aleg intre un alpine S types12 ; JBL Power P1222 sau un pioneer TS-W3004SPL ... tinand cont si de pretul pe care il voi plati pe sub pt ca nu vreau nici sa irosesc banii aiurea dar vreau sa aud o parere buna dsp fiecare sau dsp unu singur ... eu am auzit JBL mi-a placut mult foarte puternic ... si alpine mi-ar place pt ca am vazut ca este la fel de bun raport pret calitate as fi mai tentat ...
Dk ati putea sa imi spuneti si un amp pt unu din aceste sub-uri pt ca nu vreau sa ma coste o avere Razz .. ms mult de tot .. raman dator Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Ian 15, 2007 6:49 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Lup



Conectat la: 14 Noi 2004
Mesaje: 30

MesajTrimis: Sam Feb 17, 2007 9:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cred ca din cele enumerate jbl-u ar fi cel mai indicat ... mai ales ca l-ai ascultat si ti-a placut cum suna . Faza nasoala este ca iti trebe un amp de cel putin 400W si ca fara 8-9 mil cel putin nu scapi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kurupt



Conectat la: 15 Aug 2003
Mesaje: 356
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Joi Feb 22, 2007 1:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu poti alege sub dupa raft, trebuie sa le asculti in masina ta pe ampliful tau. Deci prima data cumperi amliful si dupa ala subul! Asculti mai multe modele si le alegi pe subul care merge bine cu ampliful tau, suna bine in masina ta pe muzica pe care asculti tu. Oricum un amplif bun pt sub e destul de scump, dar odata le cumperi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
catalinyo05



Conectat la: 14 Dec 2005
Mesaje: 25
Locatie: Valcea

MesajTrimis: Joi Apr 05, 2007 5:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

k amp am sa pun un Panasonic CY-PA2003

http://www.o firma.ro/produse/Amplificatoare_auto/Panasonic/CY-PA2003/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community