FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
CD Player

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
kai



Conectat la: 26 Apr 2004
Mesaje: 65
Locatie: Zalau

MesajTrimis: Joi Iul 01, 2004 5:59 pm    Titlul subiectului: CD Player Raspunde cu citat (quote)

Imi recomandati si mie un CD Player pana in 150E cu amp incorporat(in jur de 4x50W). V-a fi plasat intr-un BMW 318(1993) care are difuri Blaupunkt.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Iul 01, 2004 5:59 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Iul 01, 2004 6:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pioneer DEH 1600.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kai



Conectat la: 26 Apr 2004
Mesaje: 65
Locatie: Zalau

MesajTrimis: Joi Iul 01, 2004 7:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mersi fain.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdWiser



Conectat la: 15 Ian 2004
Mesaje: 1816

MesajTrimis: Vin Iul 02, 2004 12:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

diferenta e minora (150-180 e) si poti lua un DEH 3590MP. Eu sunt super incantat de el, vezi in sectia Publicitate oferta.
_________________
==*==
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 02, 2004 9:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca aspiri mai sus poti incerca mp3.wma deh 3600 de la Pioneer cam la 8,3 mil lei iar peste asta deja intri intrun domeniu unde aparatul se numeste deja "head-unit"si foloseste ca sursa pentru amplificatoare si atunci conteaza cite iesiri are ,ce voltaj debitaza ,control sub ...etc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ionutz



Conectat la: 09 Ian 2004
Mesaje: 264
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 02, 2004 9:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Uite o oferta de produse VDO si VDO Dayton. Un contact gasesti pe http://www.falcon.ro . Preturile pot sa difere.


vdo.xls
 Description:

Download
 Filename:  vdo.xls
 Filesize:  86.5 KB
 Downloaded:  993 Time(s)

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AdWiser



Conectat la: 15 Ian 2004
Mesaje: 1816

MesajTrimis: Vin Iul 02, 2004 10:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pretul mentionat de Puf este ... orientativ Wink Poti gasi marfa specificata, noua, la cutie si mult mai ieftina (cam cu un milion, un milion jumate) Cool Succes!
_________________
==*==
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kai



Conectat la: 26 Apr 2004
Mesaje: 65
Locatie: Zalau

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2004 12:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am cumparat DEH 3600 la 7.115.000 cu 25 luni garantie(factura si tot tacamul) din magazin. Multumesc tuturor pentru sugestii.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2004 8:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ce magazin?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdWiser



Conectat la: 15 Ian 2004
Mesaje: 1816

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2004 10:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

chiar, ce magazin? Poate au si accesorii de la Pioneer...
_________________
==*==
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kai



Conectat la: 26 Apr 2004
Mesaje: 65
Locatie: Zalau

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2004 10:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu mai stiu exact, cred ca Play ii zice. Au tot felul de scule inclusiv pentru discoteci(incinte, ampuri, mixere, lumini). Ii undeva pe o straduta vizavi de complexul Sora.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ursachemihai



Conectat la: 24 Feb 2007
Mesaje: 11
Locatie: Piatra Neamt

MesajTrimis: Mie Apr 11, 2007 11:41 am    Titlul subiectului: Re: CD Player Raspunde cu citat (quote)

Sony GT 410 U
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community