FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Un mic sfat de la cunoscatori: SONY ???

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
tzepesch



Conectat la: 14 Mar 2004
Mesaje: 78

MesajTrimis: Dum Oct 16, 2005 12:54 am    Titlul subiectului: Un mic sfat de la cunoscatori: SONY ??? Raspunde cu citat (quote)

Bun sa va fie sunetul domnilor....

As dori sa iau un sony, deocamdata nimic Xtrem, ci doar sa se auda bine, cald si fara baraituri. Nu am pretentii de putere mare, ci doar de un sunet placut. Unii m-au sfatuit pt sony, eu avand scule sony acasa si sunt multumit de marca...

Am gasit ceva pe la 5 mil: 2 Boxe XS-F1724 http://www.sony.ro/view/ShowProduct.action?product=XS-F1724&site=odw_ro_RO&pageType=Overview&category=ICA+Speakers

si Player CDX-S2020 http://www.electro.cz/obrazky/sony/sony_cdxS2020.jpg http://heimkino-fernseher-surround.haushalt-elektronik.de/go/bilder/88/96/8896146.JPG sau CDX-S2050 http://productimages.sony-europe.com/cdx-s2050_right_im.jpg

Ce pareri aveti???
Suportul: Dacia 1300 Break sau Oltcit

Multumesc Very Happy

_________________
Dictionar:
DC = de ce
DK = daca
S = se, sa
L = la
K = ca
P = pe
V = va
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Oct 16, 2005 12:54 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
forbes



Conectat la: 15 Aug 2005
Mesaje: 18

MesajTrimis: Dum Oct 16, 2005 8:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sincer...UITA ! (parerea mea!) ...mai arunca un ochi aici o firma.ro ptr alte aparate si boxe...iti recomand pioneer, clarion si chiar unele alpine, desi merit doar alea high entry.Nu merita sa dai bani pe Sony cand la aceiasi bani iti iei ceva care sa te multumeasca cu adevarat. Oricum inainte sa le ieie recomand sa le asculti in comparatie pe la standurile din magazine si mai citeste si nitel prin forumuri, chiar si prin asta.Bafta !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tzepesch



Conectat la: 14 Mar 2004
Mesaje: 78

MesajTrimis: Dum Oct 16, 2005 11:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si de pe o firma.ro ce mp3player imi recomandati la 5 mil? alpine, pionieru ,clarion, panasonic?
_________________
Dictionar:
DC = de ce
DK = daca
S = se, sa
L = la
K = ca
P = pe
V = va
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
frantic



Conectat la: 26 Aug 2004
Mesaje: 176
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Lun Oct 17, 2005 8:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pioneer DEH-P4700MP ar fi o alegere excelenta. Thumbs up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MariusO



Conectat la: 14 Sep 2004
Mesaje: 1141
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Oct 17, 2005 9:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Subscriu pt. Pioneer 4700!
_________________
Intotdeauna e loc si de mai bine
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
fuscobal



Conectat la: 27 Mai 2004
Mesaje: 415
Locatie: Bucuresti, Ploiesti

MesajTrimis: Lun Oct 17, 2005 10:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce Sony face si car-audio ? Very Happy
_________________
HU, 3-way components, one subwoofer, 3 amplifiers (Look mama : no rear speakers > u can actually listen to music without 'em )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ursachemihai



Conectat la: 24 Feb 2007
Mesaje: 11
Locatie: Piatra Neamt

MesajTrimis: Mie Apr 11, 2007 11:07 am    Titlul subiectului: Re: Un mic sfat de la cunoscatori: SONY ??? Raspunde cu citat (quote)

Recomand Sony Gt 410 U. e model 2007 acceptabil la pret ...aprox 480 lei. Sunet si fiabilitate excelente, design. Nu te mai lua dupa cei care promoveaza marci ca Panasonic , Pioneer etc.....toate sunt la fel in ziua de azi.... facute in Taiwan sau Malayesia , etc. Eu il am de 4 luni si merge perfect , sunet puternic fara brum , Iar despre CD-uri ...afla ca nu sare nici daca mergi 100 km numai prin gropi. Tot Dacia am si eu...Smile.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
eazy-e



Conectat la: 14 Mai 2007
Mesaje: 8
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 6:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt destul de bune si Sony , dar eu iti recomand Pioneer . Baraituri si distorsiuni nu o sa auzi nici in Sony , nici in Pionnier , nici in Panasonic , nici in JVC sau in orice alta marca mai de renume.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community