FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Show Ferarri
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
IM



Conectat la: 09 Mar 2004
Mesaje: 519
Locatie: Drobeta Turnu Severin

MesajTrimis: Dum Sep 05, 2004 9:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Sep 05, 2004 9:43 pm    Titlul subiectului: Mitica




Ferrari 9.JPG
 Description:
 Filesize:  48.21 KB
 Viewed:  106 Time(s)

Ferrari 9.JPG


Sus
IM



Conectat la: 09 Mar 2004
Mesaje: 519
Locatie: Drobeta Turnu Severin

MesajTrimis: Dum Sep 05, 2004 9:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...


Ferrari 10.JPG
 Description:
 Filesize:  49.23 KB
 Viewed:  115 Time(s)

Ferrari 10.JPG


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
IM



Conectat la: 09 Mar 2004
Mesaje: 519
Locatie: Drobeta Turnu Severin

MesajTrimis: Dum Sep 05, 2004 9:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...


Ferrari - biroul lui Enzo Ferrari.JPG
 Description:
 Filesize:  54.66 KB
 Viewed:  113 Time(s)

Ferrari - biroul lui Enzo Ferrari.JPG


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
IM



Conectat la: 09 Mar 2004
Mesaje: 519
Locatie: Drobeta Turnu Severin

MesajTrimis: Dum Sep 05, 2004 9:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aceste fotografii v-au fost prezentate prin bunavointa colectivului firmei Audio Plus si a lui DJ DNA! Daca in viitor ni se va mari cota de upload, vom posta si restul de fotografii... eventual poate sa completeze si DJ DNA cu cele facute de el...


Ferrari 11.JPG
 Description:
 Filesize:  49.27 KB
 Viewed:  107 Time(s)

Ferrari 11.JPG


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Lun Sep 06, 2004 11:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu mi-am papat portia de 4MB .

Apropo ,

Mai tii minte ce spuneam in alt post ? Cum ca totul in viata e legat de sex ?

Asa si cu Ferrari . Tinta principala este bogatasul de virsta medie ( 30 - 50 ani ) , familist dar pofticios la ceva trufandale cu piciorute de peste 1m .

Rolul gagicilior din masini este sa transmita mesajul urmator :
Daca o sa cumperi aceasta masina , genul asta de gagici o sa o populeze iar tu , ca un mare belfer , o sa ai posibilitati extinse de recreere .

Sau :
Vrei sa ai parte de sex , cumpara un Ferrari .

Nu stiu de ce , dar in cazul masinilor Ferrari , cred ca nu este reclama mincinoasa .
Iti dai seama cam ce genocid am produce printre femei daca am trage o fuga ( fara stirea nevestelor ) cu un F50 prin Herculane , pe la 7 izvoare , in plin sezon Mr. Green Afro ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Lun Sep 06, 2004 3:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

F50 nerecomandat pt sporturi interesante non-auto ... locu e strimt rau si te simti ca la gimnastica la impuse ... Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Lun Sep 06, 2004 3:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

No problemo !

Sunt parcari la loc umbros si racoros
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community