FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
HELP!! incinta subwoofer
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
sfigmo



Conectat la: 09 Noi 2004
Mesaje: 88
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Sam Iun 18, 2005 9:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Incinta din poze e de pe un VW Golf II pe care am facut-o eu acum un aj jumate si care a scos la masuratori un pic peste 144 db...este o incinta comuna pentru ambele difuzoare cu 3 porturi de 10 cm diametru...daca vrei asa ceva te pot ajuta eu...da-mi un mesaj privat sau un e-mail si povestim...bafta
_________________
THINK PINK!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Iun 18, 2005 9:19 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
alexneo



Conectat la: 13 Sep 2007
Mesaje: 1

MesajTrimis: Joi Sep 13, 2007 6:59 pm    Titlul subiectului: Incinte Bass Raspunde cu citat (quote)

Mi-am cumparat recent 2 subwoofere West Coast Customs de configuratia urmatoare :

subwoofer 12" / 30cm
Putere: 200W RMS (400W max)
Impedanta: 4 ohmi
raspuns in frecventa: 40-2500 Hz
SPL: 91 db (1W/1m)
Fs: 31 Hz
Qts: 0.59
Vas: 133,3 l
Xmax: 10 mm

Ce cutie mi-ar trebui la ele ... materialul ... si ... designul bineinteles. Daca pot face comanda la dumneavoastra ? Si cat ma costa cu tot cu transport daca se poate.



product469.jpg
 Description:
 Filesize:  21.43 KB
 Viewed:  140 Time(s)

product469.jpg



_________________
I got my sUbWOOFER X-PLODIN
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community