FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Facem o rubrica de scheme de tot soiul?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
MLGore



Conectat la: 27 Aug 2004
Mesaje: 1881
Locatie: 23.06.2006-stadion Lia Manoliu

MesajTrimis: Mie Sep 29, 2004 12:45 am    Titlul subiectului: Facem o rubrica de scheme de tot soiul? Raspunde cu citat (quote)

Sper sa va placa ideea.... as vrea sa fie un subiect in care sa vad doar scheme fara contradictii si alte palavrageli inutile....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Sep 29, 2004 12:45 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mie Sep 29, 2004 2:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am forum cu tot felul de scheme si palavrageli Laughing aci postez doar ca sa fiu in treaba si sa mai ajut pe unu altul Cheerleader
Arrow http://forum.izatech.ro/

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Joi Sep 30, 2004 1:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

schema unui filtru de curent 220 v , care sa il stabilizeze fara sa-l afecteze cumva...naiba stie (nu ma pricep la explicatii) ...
La mine palpaie uneori becul ...se simte cand te uiti atent.
Exista ceva? Cred ca ne-ar interesa pe multi
Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Joi Sep 30, 2004 2:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Schema am vazut mai demult (acu 15-20 ani prin ceva carte) dar este greu abordabila pentru ca foloseste niste transformatoare speciale.

Sunt de cumparat cate vrei Laughing se numesc stabilizatoare de retea si costa de la 2 la 10 mil in functie de putere si de firma.

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MLGore



Conectat la: 27 Aug 2004
Mesaje: 1881
Locatie: 23.06.2006-stadion Lia Manoliu

MesajTrimis: Sam Oct 02, 2004 7:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nigel, exista niste stabilizatoare rusesti pt 220 de vreo 500w dar nu ai sanse sa le gasesti decat prin consignatii (mai ales cele cu aparate foto si de marit) sau prin targuri.
Succes!
P.S. Transformatoarele alea speciale de care vorbea Frunzila se numesc amplificatoare magnetice.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community