FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Forumul lui Vasile
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
CC



Conectat la: 25 Aug 2004
Mesaje: 1628
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Oct 08, 2004 1:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pe langa faptul ca s-a redeschis forumul, a mai aparut si o lista de reguli de respectat.

Thumbs up

Civiliatia incepe cu reguli si cu oameni care sa le aplice Exclamation

_________________
It is a great thing to know the season for speech and the season for silence.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Oct 08, 2004 1:37 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Vin Oct 08, 2004 1:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din pacate si un popup Crying or Very sad dar ala face reclama doar la prieteni Wink

Au trebuit si neste reguli, era tara nimanui forumul ala Rolling Eyes

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Bytzu'



Conectat la: 18 Iun 2004
Mesaje: 36
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 08, 2004 2:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tara nimanui nu era, dar cand e prea mare unul singur nu prea mai poate face fata, pentru asta se deleaga sarcinile( lucrez in logistica Very Happy )
oricum am vazut ca la amplifuri inca mai faci tu pe "Bulibasa", faza cu Kappa_ii

incet-incet, se pune pe picioare cum trebuie

_________________
20 de milioane pe autobuz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Vin Oct 08, 2004 2:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Trebuie sa-i mai si cert cate un pic Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
buhu



Conectat la: 19 Iul 2004
Mesaje: 31
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Oct 15, 2004 2:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Toate relele inspre bine ,acum pare mult mai bine organizat forumul si chiar trebuiau introduse niste reguli (si ar fi ideal sa si fie respectate)

Pacat ca nu ne-am putut intalni prin maramu' ,Vasile.
Am si uitat cat de frumoase locuri avem pe acolo (am facut turul maramuresului cu masina pentru niste prieteni)
Stima
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mar Oct 19, 2004 1:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aici gasiti poze cu peisaje din Maramures daca buhu tot lauda zona http://botiza.ebony.ro/poze
Va spun ca nu o sa regretati ca le vedeti Wink

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community