FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Cine a fost la Concertul Scorpions ?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Tekken



Conectat la: 25 Mai 2004
Mesaje: 140

MesajTrimis: Mar Oct 19, 2004 8:23 pm    Titlul subiectului: Cine a fost la Concertul Scorpions ? Raspunde cu citat (quote)

Stiu ca topicul vine tarziu, dar mai bine decat niciodata...Smile

Sunt mare fan Scorpions si eram extrem de hotarat sa merg la concert. Problema a fost ca saptamana respectiva a fost infernala pentru mine, nu am ajuns sa iau bilet, si chiar daca il luam, nu as fi putut sa ajung la concert...mare pacat...asa ca m-am limitat la cateva franturi prinse intamplator pe MTV aseara.

Banuiesc (sper) ca dintre forumistii Hi-fi a ajuns totusi cineva, si v-as fi recunoscator daca ati veni cu niste impresii - au fost la fel de "vii" pe scena ca de obicei? cum au fost sonorizarea, organizarea...

Va multumesc anticipat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Oct 19, 2004 8:23 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Joi Oct 21, 2004 11:40 am    Titlul subiectului: Re: Cine a fost la Concertul Scorpions ? Raspunde cu citat (quote)

a fost super OK.
super baieti.
lasa-mi o adresa de mail sa-ti trimit ceva foto.

salutari



Banuiesc (sper) ca dintre forumistii Hi-fi a ajuns totusi cineva, si v-as fi recunoscator daca ati veni cu niste impresii - au fost la fel de "vii" pe scena ca de obicei? cum au fost sonorizarea, organizarea...

_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tekken



Conectat la: 25 Mai 2004
Mesaje: 140

MesajTrimis: Joi Oct 21, 2004 11:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

10x man.
poti sa imi trimiti poze la costin81@yahoo.com.
Cam ce au cantat? Concertul era anuntat ca promovand noul album, dar pe MTV am vazut si Bad boys running wild (una din preferatele mele dealtfel, printre multe altele dintre cele mai vechi).

Sper sa mai vina si sa-i prind si eu...Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Tekken



Conectat la: 25 Mai 2004
Mesaje: 140

MesajTrimis: Joi Oct 21, 2004 11:57 am    Titlul subiectului: Re: Cine a fost la Concertul Scorpions ? Raspunde cu citat (quote)

seamaster a scris:
a fost super OK.
super baieti.


Intr-adevar, in toate concertele se vede ca fac show si il fac cu placere, indiferent unde canta si in fata a cati oameni; imi amintesc de exemplu concertul de la Cerbul de Aur...parca e un facut, nici la asta nu am ajuns din motive obiective...Sad(
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Joi Oct 21, 2004 6:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

... TRIMIS LA ADRESA DE PE YAHOO ...

poti sa imi trimiti poze la costin81@yahoo.com.

_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community