FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Extreme Digital Sound

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
teo



Conectat la: 16 Ian 2004
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 11:27 am    Titlul subiectului: Extreme Digital Sound Raspunde cu citat (quote)

Cunoaste cineva de pe acest forum o modalitate de a lua legatura cu firma Extreme Digital Sound (inafara de tel: 2331688, mail: extremedigisound@dnt.ro) ??

Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 11:27 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Catalin Matei



Conectat la: 25 Mar 2003
Mesaje: 1037
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 11:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Suna-l pe Dragos de la Extreme Digital Sound
0722.232.165
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 11:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vezi aici
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lucian



Conectat la: 20 Noi 2003
Mesaje: 233
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 11:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ei nu participa la HIFI ARENA? nu i-am vazut pe lista. As fi vrut sa ascult niste boxe Amphion.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
teo



Conectat la: 16 Ian 2004
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 12:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Citat:
Suna-l pe Dragos de la Extreme Digital Sound
0722.232.165

Multumesc pentru numarul de telefon.

In numarul 3 al reviste HF&M au fost testate doua monoblocuri Audio Analogue Donizetti. Pretul trecut pentru ele a fost de 950E (TVA inclus) - am aflat sunadu-l pe Dragos ca pretul lor este undeva in jurul sumei de 1300E Exclamation Exclamation Exclamation De unde diferenta Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
teo



Conectat la: 16 Ian 2004
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 2:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mi-a confirmat la telefon Dragos ca nu vor participa. Motivul: pierdere de timp!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Catalin Matei



Conectat la: 25 Mar 2003
Mesaje: 1037
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 2:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din cite imi amintesc, si imi pare rau ca nu numarul respectiv la indemina, la paginare au fost inversate niste preturi. Cel mai mare pret dintre cele trei era cel al Donizetti-urilor. Insa nu-mi aduc aminte daca era chiar 1300E. Trebuie sa verific. Revin cu amanunte.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Catalin Matei



Conectat la: 25 Mar 2003
Mesaje: 1037
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 2:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Banuiala mea este ca acele monoblocuri negre din revista erau niste modele mai vechi (aveau numele firmei scris cu italice). Probabil ca din cauza asta aveau un pret mai mic iar modelele pe care le vor aduce de acum inainte (firma scrisa cu majuscule bolduite) vor fi la pretul nominal. Oricum, nici asa nu mi se pare normala diferenta de pret tinind cont ca cititorii ar vrea si alte modele inafara de cel care a fost pozat de noi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
teo



Conectat la: 16 Ian 2004
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 6:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Consideram posibilitatea achizitionarii monoblocurilor Donizetti, insa dupa discutia cu Dragos m-am cam desumflat Sad

P.S.
Poate pe viitor ar fi indicata mai multa atentie la editarea articolelor.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community