FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
receiver denon sau marantz pentru boxe jbl e100?

 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
andreutzu



Conectat la: 31 Iul 2008
Mesaje: 34
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mie Aug 06, 2008 2:36 am    Titlul subiectului: receiver denon sau marantz pentru boxe jbl e100? Raspunde cu citat (quote)

sunt intr-o mare dlema...trebuie sa imi iau un receiver pentru boxele mele (jbl e100) si am de ales intre marantz (ceva din seria 6000 ) sau denon avr3802....ma puteti sfatui si p mine c sa aleg? eu am nevoie in primul rand de putere, si apoi calitate...mentionez ca vreau sa folosesc 4 boxe!si mai apoi voi lua si un subwoofer poate...sau in afara de aceste 2 variante mai e si alta optiune? mai buna poate?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Aug 06, 2008 2:36 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
cosminbro



Conectat la: 02 Mai 2008
Mesaje: 1866
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 06, 2008 9:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Intre Marantz si Denon, eu as alege Marantz.
Denon-ul suna mai aspru, metalic, taios; Marantz-ul mai cald, mai analogic.
Ambele branduri sunt insa in concernul D&M Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicumur
Vizitator





MesajTrimis: Mie Aug 06, 2008 12:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=21033&highlight=e100

Mai deschizi multe threaduri cu acelasi subiect? Confused
Sus
andreutzu



Conectat la: 31 Iul 2008
Mesaje: 34
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mie Aug 06, 2008 12:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, ai dreptate...poti considera acest thread inchis!
_________________
fell in love with jbl e100 :X
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community