FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
cabluri pentru boxe B&W 604 S3 ?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
m_marian_2008



Conectat la: 25 Iul 2008
Mesaje: 2
Locatie: ARAD

MesajTrimis: Dum Iul 27, 2008 11:50 am    Titlul subiectului: cabluri pentru boxe B&W 604 S3 ? Raspunde cu citat (quote)

Salut,

Am urmatorul sistem stereo:

CD Player: Denon DCD 1450 AR
Amplif.: MARANTZ PM 8000
Boxe: B&W 604 S3

1. Ce cabluri ar fi cele mai potrivite ptr. un astfel de sistem ? Nu vreau sirme de veioza ... deci .. daca poate cineva sa-m irecomande ceva ok d.p.d.v. calitativ

2. Ce caburi interconnect sa folosesc intre CD player si Amplificator ?

Va rog sa-mi recomandati o formula astfel incat sistemul sa sune cat de bine se poate.

Multumesc frumos !

Marian
Arad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Iul 27, 2008 11:50 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
m_marian_2008



Conectat la: 25 Iul 2008
Mesaje: 2
Locatie: ARAD

MesajTrimis: Lun Iul 28, 2008 10:49 am    Titlul subiectului: Please Help - cabluri pentru boxe B&W 604 S3 ? Raspunde cu citat (quote)

m_marian_2008 a scris:
Salut,
Please Help !

Am urmatorul sistem stereo:

CD Player: Denon DCD 1450 AR
Amplif.: MARANTZ PM 8000
Boxe: B&W 604 S3

1. Ce cabluri ar fi cele mai potrivite ptr. un astfel de sistem ? Nu vreau sirme de veioza ... deci .. daca poate cineva sa-m irecomande ceva ok d.p.d.v. calitativ

2. Ce caburi interconnect sa folosesc intre CD player si Amplificator ?

Va rog sa-mi recomandati o formula astfel incat sistemul sa sune cat de bine se poate.

Multumesc frumos !

Marian
Arad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Serby



Conectat la: 01 Feb 2004
Mesaje: 1436
Locatie: Kronstadt

MesajTrimis: Lun Aug 18, 2008 12:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Avand in vedere boxele pe care le detii, iti recomand niste cabluri Kimber entry level (8 Pr, 4Pr, etc).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adu



Conectat la: 08 Oct 2007
Mesaje: 311
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Aug 18, 2008 2:09 pm    Titlul subiectului: Re: cabluri pentru boxe B&W 604 S3 ? Raspunde cu citat (quote)

m_marian_2008 a scris:
Salut,

Am urmatorul sistem stereo:

CD Player: Denon DCD 1450 AR
Amplif.: MARANTZ PM 8000
Boxe: B&W 604 S3

1. Ce cabluri ar fi cele mai potrivite ptr. un astfel de sistem ? Nu vreau sirme de veioza ... deci .. daca poate cineva sa-m irecomande ceva ok d.p.d.v. calitativ

2. Ce caburi interconnect sa folosesc intre CD player si Amplificator ?

Va rog sa-mi recomandati o formula astfel incat sistemul sa sune cat de bine se poate.

Multumesc frumos !

Marian
Arad



Depinde cum iti place sa asculti muzica...acum cum ti se pare ca se aude sistemul tau? De ce anume esti nemultumit? Folosesti cabluri dedicate?

_________________
Pioneer PD-D6-J >Dnm RESON TBB045 >Rega BRIO 3 >Supra CLASSIC 2.5 >Revolver RW33
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community