FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
antena pentru VDO Dayton MS 4150

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Joi Sep 25, 2008 3:17 pm    Titlul subiectului: antena pentru VDO Dayton MS 4150 Raspunde cu citat (quote)

Zilele trecute mi-am cumparat navigatorul din titlu. Problema este ca omul de la care l-am luat nu mi-a dat antena si nici discuri cu harti. Aveti vreo idee de unde as putea cumpara antena sau discuri?Pot fi si SH ,nu ma deranjeaza.Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Sep 25, 2008 3:17 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
pesteimputit



Conectat la: 07 Ian 2007
Mesaje: 49
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 26, 2008 10:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pune o poza cu conectorul de antena si vedem unde te trimitem dupa ea...
cd-ul cu harti mai greu dar poti cauta pe okazii

_________________
Audio:
Onkyo DX7355 + Onkyo T4335 + Vincent SA331 + Vincent SP331 + Monitor Audio RS6
Video:
Denon DVD-1920 + Denon AVR-2105 + AudioPro C10 + C4 + Avantek One + Velodyne CHT10R
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Sam Sep 27, 2008 10:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc de raspuns,din pacate am montat deja in masina navigatorul si zau daca mai am chef sa-l scot,oricum arata ca o mufa de incarcator de Nokia.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community