FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Un alt nou forum de profil

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
robotel



Conectat la: 12 Apr 2006
Mesaje: 2

MesajTrimis: Joi Ian 01, 2009 10:03 pm    Titlul subiectului: Un alt nou forum de profil Raspunde cu citat (quote)

Un nou forum pe aceasta tema aici http://www.avf.ro/

In acel forum nu se vor ridica in slavi anumiti dealeri cum se obisnuieste aici sau pe puzderia de forumuri ale userilor care au plecat de aici ca nu erau lasati in pace sa isi faca dablalele
Laughing

Va asteptam la discutii civilizate
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Ian 01, 2009 10:03 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Lun Ian 05, 2009 8:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am facut curat pe aici, ori il lasam in pace ori stergem topicul.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Lun Ian 05, 2009 9:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

robotel, te rog eu scoate expresia "Daca considerati" din mesajul de întâmpinare.
_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
szacaz



Conectat la: 22 Sep 2005
Mesaje: 390

MesajTrimis: Lun Ian 05, 2009 10:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

de ce, numai pentru ca este o cacofonie? cacofoniile trebuie evitate doar in vorbirea curenta

oricum ar fi (stiu ca unii considera ca e condamnabila si cand apare in scris, aceasta cacofonie - nici macar nu este o greseala gramaticala, este doar urata; greseala adevarata este intercalarea cuvantului virgula, sau a unei virgule intre paranteze; ca nu arata decat ca vorbitorul a simtit-o, dar nu s-a priceput s-o evite), mai sunt o caciula de probleme in enuntul acela, daca e sa ne aratam perfectionismul.

dar nu conteaza, vine iar vasile si sterge tot

scriem de placerea noastra[/i]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Joi Ian 08, 2009 7:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am cumparat AVF.RO de la robotel, mi-a placut cum arata, el sa descurajat...


In viitor am sa acord diverse premii in echipamente AV si accesorii celor care se inscriu si posteaza

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community