FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
In curand... LAMPIZERUL
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mar Ian 27, 2009 3:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da ca badoage aflam si pe aici
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Ian 27, 2009 3:28 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
fojica



Conectat la: 01 Feb 2007
Mesaje: 136
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 28, 2009 1:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vasile, no offence pt Lampizer. Da' io as lega doar filamentul lampii (cat sa fie calaie asa) si as pune intre IN si OUT niste cabluri bifilare, care sa dea oleaca tarcoale lampii....asa incat electronii nervosi dinauntru sa-si doreasca sa "penetreze" cablurile, dar sa nu poata. Si pe urma....sa vedem cine are suficient "golden ear" sa ne spuna cati electroni si-au dorit sa iasa din lampa la ultima sfortare a artistului si cati la prima bataie de toba mare Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Joi Ian 29, 2009 1:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu-mi permit sa fac asa ceva pentru ca LAMPIZERUL este un produs de lux, briliantul sculelor audiofile.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
kaav



Conectat la: 11 Mai 2008
Mesaje: 569

MesajTrimis: Vin Ian 30, 2009 2:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca pot sa spun ceva care sa favorizeze acest cub.Eu cred ca daca nu va avea sigla,shtampila pe dos cu made in China,England,Indiile de vest va avea un real succes.Sa nu stie cineva de unde sa il ''apuce'',dar deja el sa fie faimos.Sa fie predat cu o umbreluta care sa-l tina in umbra,pentru mister.Sa nu poata fi desfacut,sa fie ca para crescuta in sticla... Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community