FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
o parere obiectiva

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alextripon



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 7
Locatie: cluj-napoca

MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 1:15 am    Titlul subiectului: o parere obiectiva Raspunde cu citat (quote)

ma ocup cu sonorizari si as dori sa-mi cumpar doua boxe sa le pot folosi singure la chefuri mici si asa la chefuri mai mari sa le adaug un bas sau doi. Am o oferta pentru doua boxe active behringer b300 cu tot cu stative la 600 de euro (sunt ca noi) dar am gasit multe alternative aproximativ la banii astia. Nu am o suma fixa si as dori ceva bun care sa merite banii. Daca ii cineva care foloseste ceva boxe bune sau care ma poate sfatui.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 1:15 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
alextripon



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 7
Locatie: cluj-napoca

MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 1:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.soundlightltd.com/proddetail.php?prod=301365000 le-am gasit la noi aproape noi la 900 de euro...merita?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 1:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.nextech.ro/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 1:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iesi mai ieftin si-ti mai raman bani si de sub
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
dj dodo



Conectat la: 05 Ian 2008
Mesaje: 11
Locatie: timis

MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 7:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dupa parerea mea orice dar nu b300,sunt foarte grele, model vechi, forma ciudata, foarte greu la transport daca nu ai bus si mai vrei si bassi.Dupa mine o varianta mai buna sunt t-box-urile pe 15.Activele sunt pe la 300-320 noi si suna mai bine decat b 300.Sau poti merge pe varianta de sateliti de 12 si bass activ pe 15.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 8:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ideal ar fi sa le poti compara.Are un amic T-box active de 15 cu care merge la nunti.Nu stiu ce sa zic de ele,dar mi se pare ca deja a inceput sa repare la ele.Preturile sant intradevar mici.Probabil ca atat platesti,atat primesti.Publitim-ul e plin la rubrica instrumente muzicale cu marcile T-box,T-amp.E aceeasi marca cu marca Thomann?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alextripon



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 7
Locatie: cluj-napoca

MesajTrimis: Mar Feb 10, 2009 9:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mda..pe thomann se vinde t-box si t-amp..am folosit un amplificator t-amp si nu mi-a placut. As vrea boxe pe 15 sa le pot folosi si separat fara bas. Am observat ca is cam grele b300-le dar asta nu-i asa o problema. Ma intereseaza sa sune bine pentru un satelit..sa aiba un sunet curat ciar si la nivel mai mare si sa fie fiabile. Am vazut site-ul nextech am trimis si un mail si mi-a facut o recomandare dar e foarte greu sa am incredere cand preturile is mici, puterile is mari date de ei si nu am auzit live cum suna boxele facute de ei
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Feb 10, 2009 10:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

intra pe forumul poweraudio si o sa gasesti mai multe pareri despre nextech.preturile sant mici pt ca sant importatori directi de difuzoare.ia legatura cu userul DNA pt. detalii.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community