FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Vand Creative Zen W Vision 30GB+ AUDIGY 2 placa sunet PCI

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Aug 25, 2008 9:52 am    Titlul subiectului: Vand Creative Zen W Vision 30GB+ AUDIGY 2 placa sunet PCI Raspunde cu citat (quote)

Valabil doar Creativele Audigy2 si Zen W Vision.

Ultima modificare efectuata puf la Vin Feb 20, 2009 10:16 pm, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Aug 25, 2008 9:52 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 03, 2008 7:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Azi le-am reconectat si reascultat ...deloc rau! chiar mi-am adus aminte de soundul preferat de atatia ani, nice.
Suna plin si la volume mici si niciodata stresat sau stresant indiferent de volum.
Pentru cei ce sunt interesati si care au mai intrebat, se pot proba oricand la mine.
Pretul ramane la 7 milioane perechea chiar daca euro a prins aripi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Dum Noi 16, 2008 7:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pana la urma nu s-a mai prezentat nimeni pentru auditii dar ce e drept nici eu nu am fost mereu de gasit.
Disponibile la acelasi pret.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bollo_papp



Conectat la: 13 Noi 2008
Mesaje: 11
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 24, 2008 8:06 pm    Titlul subiectului: tannoym3 Raspunde cu citat (quote)

am vazut anuntul si le vreau dar nedispunand de mai multi bani,la 6mil le pot lua pe loc.0723919622
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 24, 2008 10:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ai PM.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Dum Dec 07, 2008 8:03 pm    Titlul subiectului: Tannoy M3 si Creative Zen W Vision 30GB Raspunde cu citat (quote)

Incintele M3 disponibile la 7 milioane.
Se adauga un media player portabil Creative Zen W Vision , varianta de 30gb.
Playerul este luat din state si nu are garantie la noi , dispune de toate accesoriile originale , cablu USB2, cablu AV, casti in plus alimentator-incarcator la 220V.Este in stare perfecta fara nici o zgarietura, bateria tine cam 4 ore pe video si 12-13 ore pe muzica.Ecranul are 4,3" imaginea fiind deosebita.

Caracteristici:
* Storage capacity: 30 GB
* External card slot: Compact Flash Card Type I and II
* Video playback format: WMV9, MPEG1, MPEG2, MPEG4-SP, MJPEG, DivX 4.x/ 5.x, XviD-SP
* Audio playback format: MP3, WMA, WAV
* Photo format: JPEG
* Signal-to-noise ratio: Up to 96 dB
* Harmonic distortion output: Less than 0.1 percent
* Frequency response: 20 to 20000 Hz
* Video output: NTSC and PAL systems
* Power supply: Removable, rechargeable lithium ion battery (included), power adapter (included)
* Battery life: Up to 13 hours continuous audio playtime (standard battery), up to 4.5 hours continuous video playtime


Pret 8 milioane.



15613578-1-500_500.jpg
 Description:
 Filesize:  26.29 KB
 Viewed:  214 Time(s)

15613578-1-500_500.jpg


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Sam Dec 20, 2008 8:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Astea s-au dat.

Ultima modificare efectuata de catre puf la Vin Feb 20, 2009 10:16 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 31, 2008 10:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vechiturile s-au dat.
Incintele sunt disponibile si cu reducere la 650 ron.Vreau sa le vand deoarece stau degeaba si ocupa spatiu, nu pentru bani.
Playerul portabil sufera de o reducere majora la 700 ron fiind cam jumatate din cat este in magazin: http://shop.elsaco.com/ais2002/shop/page.php?product=6001015
Il vand deoarece il cumparasem in perioada cand calatoream destul si este foarte placut si util cand trebuie sa astepti ore intregi fara nici o ocupatie.Acum nu mai imi foloseste, sta degeaba ca si incintele.
Revistele se se dau sau nu impreuna cu incintele sau playerul dupa optiune.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
micro



Conectat la: 02 Ian 2009
Mesaje: 36
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Ian 02, 2009 4:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma intereseaza boxele Tannoy, este urgent !

Un numar de telefon se poate ? Rolling Eyes Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Dum Ian 25, 2009 6:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

A ramas disponibil numai playerul portabil Creative Zen W cu update de pret 650 ron.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 20, 2009 10:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se adauga si o placa de sunet PCI Creative Audigy2:
Audigy2 placa de sunet 6.1 Dolby Digital Surround EX certificata THX.

Poate reda pana la 24 biti/196Khz inclusiv DVD-A avand player software dedicat inclus pe discul cu driveri si aplicatii.DVD-A reda numai dupa discuri introduse in orice unitate optica tip DVD , nu poate reda imagini DVD-A dupa HDD.
Placa are si port FireWire util la transfer de mare viteza.Dispune de EAX Advanced HD pentru accelerare hardware in jocuri.
Un reviews complet aici: http://www.techspot.com/reviews/hardware/audigy2/index.shtml

Pret 100 ron.
Ramane si playerul cu 30Gb disponibil la 600 ron.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community