FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
full hd...

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DOJAALEX



Conectat la: 20 Oct 2008
Mesaje: 1

MesajTrimis: Lun Oct 20, 2008 10:46 pm    Titlul subiectului: full hd... Raspunde cu citat (quote)

am si eu o problema...pentru mine mare...am o camera panasonic hdc-sd9...mentionez ca nu sunt un mare as in intelegera tehnicii camerelor video...ma intereseaza cum sa fac,sau mai bine zis ce sa fac sa pot edita filmele...in viitor...ideea este asa...din ce inteleg eu ar trebui sa convertesc filmele cumva si sa le pot edita dar cum...pentru ca termenii full hd,avchd ma induc in eroare...recunosc ca nu ma descurc sa inteleg explicatiile in engleza ale unor tehnicieni...de aceea mi-ar fi de real folos un sfat in romana...mai exact filmele care le obtin eu cu extensie *mts...sa le fac ceva sa le transform in mpeg sau cum? ce as putea folosi? in speranta unui raspuns va multumesc anticipat...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Oct 20, 2008 10:46 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
x1x2



Conectat la: 25 Mai 2005
Mesaje: 153
Locatie: Romania

MesajTrimis: Lun Mar 02, 2009 9:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Folosind softul de la camera, transformi in mpg.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community