FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Camera video cu stocare pe DVD

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
soaretudor



Conectat la: 08 Mar 2009
Mesaje: 9

MesajTrimis: Lun Mar 09, 2009 5:09 pm    Titlul subiectului: Camera video cu stocare pe DVD Raspunde cu citat (quote)

Din pura curiozitate am dat cu un ochi peste camere cu format de stocare pe DVD de pe price.ro si am ramas total mirat de cat de mult au putut sa scada preturile.Aducandu-mi aminte de eterna poveste cu senzorii CCD .... sa fie de preferinta 3 si sa aiba fiecare cel putin un megapixel.......v-as intreba dupa parerea voastra care ar fi cea mai buna afacere din perspectiva pret/calitate.(in limita a 20 de mil).Marturisesc ca nu doresc formaturi tip HD si nici extraoptiuni sau facilitati de "profesionisti".Vreau ceva simplu si clar si fiabil.Vreau prea mult?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Mar 09, 2009 5:09 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
soaretudor



Conectat la: 08 Mar 2009
Mesaje: 9

MesajTrimis: Joi Mar 12, 2009 10:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Topic closed ca nu prea exista asa ceva sub 20 de mil , mi-am rasp singur.....va multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
apanoiu



Conectat la: 17 Feb 2004
Mesaje: 483
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 12, 2009 6:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In plus tot ce implica scriere/citire disc nu prea intra in categoria fiabilitatii. Pt asta sunt mediile magnetice.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community