FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
www.petshopboys.ro

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
MiniDisc



Conectat la: 07 Ian 2004
Mesaje: 730
Locatie: Resita

MesajTrimis: Mie Dec 19, 2007 12:56 pm    Titlul subiectului: www.petshopboys.ro Raspunde cu citat (quote)

Un site in lucru inca, dar primul totusi in limba romana. Promit sa il fac frumos si complet. Adica cu informatii exacte, nu cum am mai auzit pe la unele posturi de radio romanesti sau ce am mai citit prin presa romana, sau am vazut la TV.

Informatiile le iau de pe site-ul oficial, si le traduc in limba romana, asta e si ideea site-ului, ca informatii despre ei se gasesc pe tot netul dar nu in romaneste.

Biografia completa se va finaliza ceva mai tarziu cred, ca e mult de lucru.

www.petshopboys.ro

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Dec 19, 2007 12:56 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Brighty



Conectat la: 04 Sep 2004
Mesaje: 578
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 20, 2007 9:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Succes Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
kaleid



Conectat la: 27 Noi 2007
Mesaje: 16
Locatie: in Bucuresti pe dreapta :))

MesajTrimis: Vin Dec 21, 2007 9:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Reclama ca reclama dar sa intelegeti ca nu incerc sa iau toti userii de aici si sa-i mut dincolo (ar fi culmea... de greu Laughing)

Impreuna cu o fana am decis ca nu putem sta fara un forum dedicat exclusiv trupei Pet Shop Boys, asadar m-am apucat zilele astea si azi are deja o structura prietenoasa, gata de discutii:

http://petshopboys.freebb.ro/

So, asteptam cat mai multi petheads romani Smile

PS: Apare si pe site-ul lui MiniDisc forumul meu Rolling Eyes

_________________
by dM - diana MĂRGĂRIT™

I'm a criminal, I mean simple minded 80s listener/lover/freak!

Dance to Disco!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MiniDisc



Conectat la: 07 Ian 2004
Mesaje: 730
Locatie: Resita

MesajTrimis: Vin Apr 24, 2009 2:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nou design, pentru cei interesati! Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community