FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Reorganizarea forumului

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Credeti ca forumul ar trebui reorganizat similar forumurilor celebre din alte tari?
Da
71%
 71%  [ 30 ]
Nu
28%
 28%  [ 12 ]
Voturi totale : 42

Autor Mesaj
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 10:24 am    Titlul subiectului: Reorganizarea forumului Raspunde cu citat (quote)

Reiau ceea ce am scris in topicul 'Accuphase' din rubrica 'Stereophile':
"consider ca e cazul pentru o restructurare a forumului, mai aproape de menirea sa: de a fi un sprijin de nadejde audiofililor.
Astfel, ar trebui ca in cadrul forumului, rubrica "stereophile" sa nu mai fie doar o simpla rubrica printre altele. In fond, audiofilia inseamna in mod primar stereo.
Trebuie alocata cate o sectiune diverselor branduri existente (mai mult sau mai putin audiofile), in care discutiile sa se poarte pe probleme concrete, pe modele, upgrade-uri s.a.
Altfel, totul va fi un "pissing contest". Daca vrem sa intram in lumea civilizata a audiofiliei, atunci trebuie sa depasim varsta gradinitei si sa discutam majoritar lucruri concrete si mai putin subiectivisme.
Auditii placute tuturor!"
Vom avea sectiuni dedicate fiecarui brand existent in Romania, unde putem discuta la obiect. Consider ca nu cer prea mult.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 10:24 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
West



Conectat la: 09 Iun 2006
Mesaje: 798

MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 11:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O idee foarte buna.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
viox



Conectat la: 06 Feb 2006
Mesaje: 280
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Mar Iun 02, 2009 5:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Subscriu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Mie Iun 03, 2009 4:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

adaugati si ideile voastre privind eventuala reorganizare a forumului, invitatie adresata mai ales "navigatorilor" pe situri externe de profil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
GF9898



Conectat la: 20 Mar 2009
Mesaje: 86
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Joi Iun 04, 2009 11:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Reorganizarea ar trebui inceputa prin impartirea de la bun inceput in doua categorii mari si late: trancotari si audiofili Very Happy
Musai un contor de trafic in fiecare sectiune Very Happy
Cei care fluiera in biserica vor fi expulzati din sectiunea audiofila in "stadion" iar cei din "stadion" care vor dori sa intre in sectiunea audiofila musai a face dovada ca au aruncat parale multe pe un sistem hi-hi-end Very Happy

_________________
caut boombox-ghettoblaster la fel cu cel din videoclipul Madonnei "Hung up"http://www.youtube.com/watch?v=Mb8iP3jow6w
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cheloo



Conectat la: 15 Iun 2008
Mesaje: 221
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 05, 2009 12:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

GF9898 a scris:
Reorganizarea ar trebui inceputa prin impartirea de la bun inceput in doua categorii mari si late: trancotari si audiofili Very Happy
Musai un contor de trafic in fiecare sectiune Very Happy
Cei care fluiera in biserica vor fi expulzati din sectiunea audiofila in "stadion" iar cei din "stadion" care vor dori sa intre in sectiunea audiofila musai a face dovada ca au aruncat parale multe pe un sistem hi-hi-end Very Happy



sa inteleg ca audofilii trebuie musai sa aibe bani..intreb nu dau cu parul

_________________
Ascultator de muzica
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danb



Conectat la: 10 Feb 2004
Mesaje: 1234
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Iun 05, 2009 2:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O chestie interesanta care am vazut-o pe un alt forum era optiunea sa maschez (sa nu apara cind dau view new posts) sectiunea publicitate. In felul asta nu eram inundat de anunturi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Vin Iun 05, 2009 8:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dupa cum m-am asteptat, userii mai "vechi" au postat la obiect
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Mie Iun 24, 2009 10:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

"Din două una, dați-mi voie: ori să se revizuiască, primesc! Dar să nu se schimbe nimica; ori să nu se revizuiască, primesc! dar atunci să se schimbe pe ici pe colo, și anume în punctele... esențiale... Din această dilemă nu puteți ieși... Am zis!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community