FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Sistem auto 13 cm

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cristimm



Conectat la: 15 Mar 2005
Mesaje: 1110
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 10:56 am    Titlul subiectului: Sistem auto 13 cm Raspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti despre:

http://www.o firma.ro/produse/Difuzoare_auto/Alpine/Type-E/SPE-13CS/

alte recomandari in aproximativ aceiasi bani?

La astea mi-a placut tweeter-ul de matase, o raritate la auto si difuzoarele par de calitate cu carcasa turnata, nu din tabla ambutisata.

Vor fi folosite fara amp. deci SPL-ul mare este o necesitate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 10:56 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
bigfoot17ro



Conectat la: 19 Aug 2009
Mesaje: 12

MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 10:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.o firma.ro/produse/Difuzoare_auto/Ground_Zero/Sisteme/GZTC_13MK2/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristimm



Conectat la: 15 Mar 2005
Mesaje: 1110
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 11:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am uitat sa precizez ca pe primul loc este calitatea, nu volumul sau bas-ul puternic ca doar suntem pe un forum de hi-fi. Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
bigfoot17ro



Conectat la: 19 Aug 2009
Mesaje: 12

MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 1:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai atunci uitate la DLS sau Focal dar nu te incadrezi cu bugetul, oricum alpine-urile alea mi se par mici
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristimm



Conectat la: 15 Mar 2005
Mesaje: 1110
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 5:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dimensiunea de 13 e batuta in cuie pentru ca nu vreau sa fac taieturi in masina.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kurupt



Conectat la: 15 Aug 2003
Mesaje: 356
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Joi Aug 20, 2009 6:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce masina ai?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fs6870



Conectat la: 08 Iul 2008
Mesaje: 65
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Vin Aug 21, 2009 2:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am pe fata DLS Classic C5A si pe spate DLS Classic 225. Este adevarat ca alea de pe fata sint peste suma sugerata de tine dar merita din plin. Le folosesc fara amplificare, cu un HU modest (Pioneer DEH-200MP), dar deocamdata sint multumit. Ti le recomand cu caldura.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vizitator



Conectat la: 29 Apr 2008
Mesaje: 818
Locatie: focsani

MesajTrimis: Dum Sep 13, 2009 4:52 pm    Titlul subiectului: opinie Raspunde cu citat (quote)

tw de la dls upic1, ur1 sunt tot pe matase, dar la ani lumina ca si sunet de cele de pe kitul alpine dorit. din pacate doar tw cred ca sunt mai scumpe decat tot kitul alpine.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community