FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Queensryche la Bucuresti
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Mar Iun 30, 2009 2:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

saureign a scris:


..Am intrebat un reprezentant al organizatorilor (pare-mi-se ca era chiar juniorul tobarului de la Sfinx) daca platitorii de bilete scumpe au vreun beneficiu suplimentar fata de cei care au platit 2/3 din pretul initial; individul mi-a intors spatele si s-a facut ca n-aude. Niste nemernici.


V-am spus ca asa va fi...M-am lamurit de mult cu organizatorii de concerte de la noi, niste coate-goale transformati in mari organizatori de concerte, niste hoti ordinari care isi bat joc si de trupe si de fani.

_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Iun 30, 2009 2:21 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
cosminnichitov



Conectat la: 03 Mar 2004
Mesaje: 490
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Mar Iun 30, 2009 4:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rycher a scris:
O altă veste și mai proastă pe care tocmai am aflat-o: cei de la QR habar nu au de noul aranjament al organizatorilor de dâmbovița. Acum, după cum îl știu pe Geoff Tate, acesta va fi extrem de nemulțumit că ar putea urca pe aceeași scenă cu puțoii ăia de la Bizkit. E posibil să refuze. QR au propriul management și nu depind de nimeni.


si QR canta tot pe bani, asa ca...
nu mai exista trupe care sa-si permita sa nu mai urce pe scena daca nu le convine ceva!
trupele adevarate stiu sa faca 'show' chiar daca nu sunt 'sustinuti' de o sonorizare buna sau de niste organizatori profesionisti, parerea mea

_________________
Maneaua-i rupta din rai!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Mar Iun 30, 2009 4:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cosminnichitov a scris:

si QR canta tot pe bani, asa ca...
nu mai exista trupe care sa-si permita sa nu mai urce pe scena daca nu le convine ceva!
trupele adevarate stiu sa faca 'show' chiar daca nu sunt 'sustinuti' de o sonorizare buna sau de niste organizatori profesionisti, parerea mea


...ceea ce s-a si intamplat duminica, 28 iunie.
Queensryche a dovedit inca o data ca este o mare trupa, care nu are recunoasterea meritata in Romanica.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Dum Sep 27, 2009 9:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rage for Order in Irak (pentru cunoscatori)


iraq_rage-for-order-suv.jpg
 Description:
 Filesize:  117.44 KB
 Viewed:  162 Time(s)

iraq_rage-for-order-suv.jpg



_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community