FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
locatia userului!

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
esmo



Conectat la: 15 Aug 2007
Mesaje: 48
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Sam Oct 24, 2009 2:39 am    Titlul subiectului: locatia userului! Raspunde cu citat (quote)

poate ar fii important sa stim prin regulament locatia fiecarui user,trecuta in profil!
din punctul meu de vedere e importanta aceasta problema mai ales la rubrica vanzari/cumparari unde ''pe loc'' iti poti face o idee de felul cum poti vinde/cumpara un produs! plus altele!
multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Oct 24, 2009 2:39 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Sam Oct 24, 2009 8:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca ei nu vor sa-si scrie locatia ce sa le faci ? nu ai cum sa ii obligi
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
esmo



Conectat la: 15 Aug 2007
Mesaje: 48
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Oct 28, 2009 10:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vasile a scris:
daca ei nu vor sa-si scrie locatia ce sa le faci ? nu ai cum sa ii obligi



..pai asta am spus! prin regulament! si asa ii obligi!
oricum voi faceti numai ce vreti ! am dat un sfat! stii foarte bine ca poti sa ii obligi!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Oct 28, 2009 10:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

A fost trecuta aceasta recomandare in regulamentul de la Publicitate.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
esmo



Conectat la: 15 Aug 2007
Mesaje: 48
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 29, 2009 1:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nicu_martin a scris:
A fost trecuta aceasta recomandare in regulamentul de la Publicitate.


,,,ce recomandare in sectiunea publicitate! asa cum vasile scrie in profil ca este din maramures,poienile mari!...eu doresc ca fiecare user sa isi scrie locatia...sau ce, le este rusine de unde sunt??sau ascund ceva??
vorbesti cu unul,cu altul ,legi prietenii..si le e rusine sa scrie de unde sunt?
cand vad! locatie: provincie/Bucuresti!
sa le fie rusine ca nu au simtul raspunderii!! zii frate de unde esti! toata Romania e frumoasa si are oameni de valoare!...sau prosti!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
West



Conectat la: 09 Iun 2006
Mesaje: 798

MesajTrimis: Joi Oct 29, 2009 2:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar tie ce ti-a casunat? Faci vreun studiu sociologic si iti trebuie material didactic? Laughing
Sau te-au dezamagit prieteniile legate si nu stii acum de unde sa-i apuci? Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
esmo



Conectat la: 15 Aug 2007
Mesaje: 48
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 29, 2009 4:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tu de unde mai esti? stai jos .ai 4!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
szacaz



Conectat la: 22 Sep 2005
Mesaje: 390

MesajTrimis: Joi Oct 29, 2009 5:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Citat:
eu doresc ca fiecare user sa isi scrie locatia...

n-ai decat sa rogi pe fiecare, in parte, sa-ti spuna tie, in particular
si sa adaugi ca tu doresti, asta e foarte important
Citat:

vorbesti cu unul,cu altul

e suficient sa vorbim intr-o limba pe care o intelegem amandoi, nu-i nevoie sa stii tu locatia mea
Citat:

legi prietenii..

ei, uite, ca nu-s atat de doritor sa leg prietenii; poate ca ma pricopsesc cu vreun pisalog caruia ii convine locatia mea si pe urma nu mai scap de el; lasa-ma tu sa-mi aleg singur prietenii, si lor o sa le spun, pe urma, absolut tot ce e necesar sa stie
Citat:

sa le fie rusine

mie nu-mi este rusine, de ce sa-mi fie, ca vrei tu o chestie si eu vreau alta? sa-ti fie tie, ca tu faci taraboiul si vii cu pretentiile si cu batutul din picior si cu pofta de obligat
Citat:

ca nu au simtul raspunderii!!

da, foarte iresponsabil gestul de a-mi proteja intimitatea

cand o sa ma vezi ca dau anunt de vandut ceva si n-am trecut locatia (ca acolo se si intelege utilitatea: cine locuieste in aceeasi zona cu mine, poate sa ma contacteze si sa vada ce am de vandut - are dreptul sa stie, fara sa mai piarda vremea cu scris mesaje si asteptat raspuns), sa vii sa-mi bati obrazul, ca-s un vanzator care nu-si respecta clientii; dar pana atunci, vezi de treaba ta si de regulile existente ale forumului

si chiar si o propunere (de modificat regulile) poate sa fie bine venita, dar nu pe tonul acesta:
Citat:

.pai asta am spus! prin regulament! si asa ii obligi!
oricum voi faceti numai ce vreti ! am dat un sfat! stii foarte bine ca poti sa ii obligi!

sa se faca! eu vreau sa se faca, acuma!

ia fii tu dragut si trece la profil numele si prenumele, adresa exacta, numarul de telefon si CNP - sau poate iti este rusine? stai jos, ai 4
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Joi Oct 29, 2009 10:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pe www.elforum.ro este obligatorie locatia la inregistrare si daca careva observ ca are trecute aiureli apelez la butonul de "sterge user"
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
West



Conectat la: 09 Iun 2006
Mesaje: 798

MesajTrimis: Joi Oct 29, 2009 11:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

esmo a scris:
tu de unde mai esti? stai jos .ai 4!

O, Pasa, cit de darnic esti!
Ma primesti la Re-? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community