FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Magnetofoane vechi

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
MMC



Conectat la: 03 Feb 2004
Mesaje: 407
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Mie Dec 09, 2009 7:41 pm    Titlul subiectului: Magnetofoane vechi Raspunde cu citat (quote)

Un prieten de-al meu are aceste 2 magnetofoane din poze.
Unul este Akai 4000d al doilea nu pot sa-mi dau seama ce este.
Ma intereseaza sa ma ajutati cu ceva sfaturi
1.Merita deranjul sa fie reconditionate? Si daca da stiti pe cineva in Constanta sa faca asa ceva?
2.Care sunt sansele de a vinde asa ceva chiar si reconditionate?
3.La ce pret se vinde asa ceva?

Va multumesc pentru ajutor. Orice raspuns este binevenit.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Dec 09, 2009 7:41 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
MMC



Conectat la: 03 Feb 2004
Mesaje: 407
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Mie Dec 09, 2009 7:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poze
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MMC



Conectat la: 03 Feb 2004
Mesaje: 407
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Mie Dec 09, 2009 7:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poze
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Colectionaru



Conectat la: 08 Ian 2008
Mesaje: 238
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 09, 2009 8:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un akai gx 4000d valoreaza undeva pe la 150 eur, asta in conditie top! Cel din imagine mi se pare ca are vu-metrele defecte dupa cum se prezinta! Cat despre 1722 W asta e mai mult de colectie, dar cu capacul de la capete lipsa...
_________________
Traim in Romania, si asta ne ocupa tot timpul!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MMC



Conectat la: 03 Feb 2004
Mesaje: 407
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Joi Dec 10, 2009 12:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

VU metrele sunt singurul lucru care cred ca merg corect.Merg perfect si sunt luminate.

E clar ii spun sa le puna la gunoi.
Merci de raspuns.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Colectionaru



Conectat la: 08 Ian 2008
Mesaje: 238
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 10, 2009 12:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu chiar sa ajunga la gunoi, ar fi perfecte pentru un pasionat cu buget redus. Daca se doreste, cel mai corect lucru ar fi rubrica donatii Wink . Cel putin akai-ul gx 4000 d este un mag destul de bunicel.
_________________
Traim in Romania, si asta ne ocupa tot timpul!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
edytza



Conectat la: 18 Dec 2006
Mesaje: 256
Locatie: craiova

MesajTrimis: Joi Dec 10, 2009 7:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

MMC a scris:
VU metrele sunt singurul lucru care cred ca merg corect.Merg perfect si sunt luminate.

E clar ii spun sa le puna la gunoi.
Merci de raspuns.



ai mp de la mine Cool

_________________
AKAI AM 2450 +KENWOOD KL 4060-vintage
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gogujean



Conectat la: 11 Oct 2008
Mesaje: 6
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Dec 13, 2009 1:16 am    Titlul subiectului: Magnetofoane vechi Raspunde cu citat (quote)

Salut, eu am un Akai GX 4000 si tocmai ce-am avut probleme cu el. Di cite vad in foto, cam are probleme electronice - cred eu la prima vedere. Dar, pentru un pret rezonabil, l-as lua pt piese de schimb, ca am nevoie de asa ceva, chiar si piese mecanice. Si mai este o problema: eu sint din Brasov iar voi in Constanta, dar nu este o problema insurmontabila. Ma gasesti aici sau pe mail sau pe mess-uri tot cu id-ul meu. Cu stima.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community