FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
ce pot sa fac va rog ajutati ma!

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
caiac



Conectat la: 18 Oct 2008
Mesaje: 13

MesajTrimis: Mar Ian 13, 2009 10:02 pm    Titlul subiectului: ce pot sa fac va rog ajutati ma! Raspunde cu citat (quote)

mi-am luat un amplificator pioneer gm 5300t de 2 zile si vreau sa il pun pe masina problema este ca nu am iesire la cd player pt statie. Ce as putea face in cazul asta? am cautat pe forum si am citit ca s-ar putea printr un adaptor dar nu stiu exact si daca se poate iesirea respectiva de la cd player nu ar mai merge nu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Ian 13, 2009 10:02 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
caiac



Conectat la: 18 Oct 2008
Mesaje: 13

MesajTrimis: Mar Ian 13, 2009 10:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

as vrea sa stiu si daca claritatea sunetului o sa fie la fel in caz ca pot conecta amplificatorul la cd player.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Zoster



Conectat la: 03 Feb 2010
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie Feb 03, 2010 1:32 pm    Titlul subiectului: Re: ce pot sa fac va rog ajutati ma! Raspunde cu citat (quote)

[quote="caiac"]mi-am luat un amplificator pioneer gm 5300t de 2 zile si vreau sa il pun pe masina problema este ca nu am iesire la cd player pt statie. Ce as putea face in cazul asta? am cautat pe forum si am citit ca s-ar putea printr un adaptor dar nu stiu exact si daca se poate iesirea respectiva de la cd player nu ar mai merge nu?[/quote]

Salut. exista adaptoare stereo ce iti permit sa iei semnal din boxe pentru un sistem suplimentar de amplificare audio. Ceea ce incerci tu acum am vrut sa fac si eu dar am ajuns sa imi schimb casetofonul... iti recomad sa faci acelasi lucru! Adaptorul l'am cumparat de la Conex Electronic; poti incerca sa iti cumperi unul pretul fiind in jur de 20 lei. Daca nu gasesti, am eu modulul respectiv. Bafta!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
maya



Conectat la: 03 Dec 2008
Mesaje: 62
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Joi Feb 04, 2010 7:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.o firma.ro/produse/Accesorii_instalare/Conectica/Dietz/Adaptor_semnal_High-Low_Dietz_%28902%29/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community