FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
PARERI Yamaha RX-V1600 vs Harman/kardon avr445

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
g@by



Conectat la: 13 Sep 2009
Mesaje: 87
Locatie: Hunedoara

MesajTrimis: Vin Feb 05, 2010 12:39 am    Titlul subiectului: PARERI Yamaha RX-V1600 vs Harman/kardon avr445 Raspunde cu citat (quote)

Vreau si eu niste pareri desre yamaha rx-v1600,la avut cineva?eu acuma am un harman/kardon avr445 si nustiu ce sa fac se merita sal schimb cu rx-v1600?Eu ascult mai mult muzica trence si disco,niste pareri ar fi binevenite,eu yamaha nam auzit doar seriile mai mici si sincer nu mau incantat deloc.
Va multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Feb 05, 2010 12:39 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 05, 2010 11:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

E grea limba romana, nu? Confused
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
g@by



Conectat la: 13 Sep 2009
Mesaje: 87
Locatie: Hunedoara

MesajTrimis: Vin Feb 05, 2010 12:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nicu_martin a scris:
E grea limba romana, nu? Confused


Recunosc greseliile,dar eu am cerut un sfat la care ma gandeam sa primesc niste raspunsuri nu critici! Sad
Astept in continuare un sfat...va rog mult chiar nu stiu ce sa fac ce diferente de sunet sant intre cele doua aparate Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 05, 2010 1:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu personal nu as schimba H/K-ul pe Yamaha.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
hspinache



Conectat la: 22 Oct 2007
Mesaje: 390
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2010 9:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca ar fi util sa faci un tabel ; in tabel pui trei coloane , adica Parametru/HK/Yamaha ; apoi complectezi la fiecare tot ce iti trece prin cap ; daca cele 2 sint echivalente la functii , facilitati , intervine gustul omului . Fa tabelul , punel aici , si o sa ne dam cu parerea .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
g@by



Conectat la: 13 Sep 2009
Mesaje: 87
Locatie: Hunedoara

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2010 7:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

va multumesc pentru raspuns,dar astazi am ales yamaha si nu regret deloc,acum mai ramane sa vedem ce boxe sar potrivi cu acest receiver.Am mentionat mai sus ce fel de muzica ascult,buget 2000 ron,camera este de 3/4m,deci este foarte mica.
Astept raspuns...multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cosminbro



Conectat la: 02 Mai 2008
Mesaje: 1866
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2010 7:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu aveau si boxe de unde l-ai cumparat ?
In mod normal ar trebui sa il asculti pe ele inainte sa le cumperi.
Sau ia-l in brate (daca iti permite vremea) si du-te la un vanzator de boxe si acolo te vei hotara singur.

_________________
Vreți să știți dacă o țară este bine condusă și civilizată, atunci ascultați muzica acesteia. (Confucius)

Vand diverse: http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=22633
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
hspinache



Conectat la: 22 Oct 2007
Mesaje: 390
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2010 7:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

2000 o boxa , set 5.1 , set 7.2 , sau numai front ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
scorpions



Conectat la: 13 Feb 2009
Mesaje: 307
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mie Feb 10, 2010 8:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru fronturi la sistem HT merg fff. bine Mission M34i . Daca vrei pentru stereo......recomandat si un amplif. , trebuie sa faci ceva sapaturi......
_________________
cat traiesti - inveti ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community