FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Obiectiv pana in 1200 ron pt Canon Eos 400D

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Ian 13, 2009 3:18 pm    Titlul subiectului: Obiectiv pana in 1200 ron pt Canon Eos 400D Raspunde cu citat (quote)

Dupa cum scrie in titlu,caut un obiectiv telezoom pt. Canon Eos 400D ,indiferent de firma,doar sa fie compatibil.Astept sfaturi de la posesori de asemenea aparate.Multumesc anticipat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Ian 13, 2009 3:18 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
outofdark



Conectat la: 01 Apr 2006
Mesaje: 78
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Mar Ian 13, 2009 5:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uite aici:

http://www.dm.ro/obiective-pentru-canon/Canon/tip_Telephoto-v613/c-47-sort-pret-crescator.html
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Ian 20, 2009 3:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi de link.Nu-l stiam.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
apanoiu



Conectat la: 17 Feb 2004
Mesaje: 483
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 20, 2009 6:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am avut 17-85is.
Deocamdata am renuntat la zoom si stau cu un 50mm pe aparat si sunt foarte multumit, cand am nevoie de wide pun kit-ul.
17-85 l-am vandut la 1200 ron- bugetul tau, deci pe acolo este pretul.

Inainte de telezoom, incearca si un prime, sa vezi cat de bine este sa ai un ocular luminos cu f1.8
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
yinyangbt



Conectat la: 18 Noi 2006
Mesaje: 781
Locatie: Botosani

MesajTrimis: Mie Ian 28, 2009 9:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fara indoiala , Canon 55-250mm 4-5.6IS ! La banii astia , excelent ! Il am si lucrez cu el , nu vorbesc din review-uri, desi review-urile sint mai mult decit pozitive .
Daca vrei reviev-uri : http://www.slrgear.com/reviews/showproduct.php/product/1113/cat/11

http://www.photozone.de/canon-eos/194-canon-ef-s-55-250mm-f4-56-is-test-report--review
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ainfo



Conectat la: 19 Apr 2010
Mesaje: 8

MesajTrimis: Lun Apr 19, 2010 1:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mie mi se pare ok un 70-300 4/5,6 sigma, care m-a costat 99 lire dar de ceva timp.

acum poate e mai ieftin de atat, în schimb la noi prețurile par umflate.

O fi din cauza produselor originale și calitatea serviciilor de garanție de la noi ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community