FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
2n 3055
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cordos vasile



Conectat la: 28 Iun 2010
Mesaje: 3
Locatie: mures

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 10:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

deci e un singura placa un singur cablaj ce incorporeaza doua etaje de amplificare .


ele doua impreuna fac un amplif.... hmmm cred ca stereo e cuvintu doar nu e 5 . 1


asa sau le mai spune canal stinga si canal dreapta fara prea multe semne de punctuatie ca fac economie ca e criza Razz




asa si nu lam facut ca sa sparg geamuri sau sa aglomerez spatiu in carcasa lui





ci lam facut asa pt ca se incalzea si schimbam finali intro veselie si intradevar am niste basii de 200w reali care cu tot cu finalii arsi nui mii ardea


cred ca se stie ce se intimpla chind un amplif are finalii arsi eu vb romineste nu matematic si algoritmic si inteligente deastea care ma depasesc pt ca nu am facut studii in domeniu ca altii ci pur si simplu am invatat din greseli pt ca e ceva ce imi place si mias fi dorit sa invat intradevar




infine



pauze cred ca sunt





asa



poze nu sunt dar am sa pun cu urmatoarea okazie ca trebe sami scot virusii din calculator ca numi citeste cardu dp aparatu foto dar pun chit de curind





dar pun






si dac merge clar ? da spre surprinderea mea merge mai clar si mai bine ca inainte si nu se mai inkalzeste si nici nu se mai arde


dece nu se mai arde nu stiu poate pt ca e bine asa poate ca asa dupa calculele mele mai simple mia iesit cum am sperat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 10:50 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
bibi.audiofil



Conectat la: 27 Ian 2010
Mesaje: 702
Locatie: București

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 10:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

deci un singur card este un singur PCB, care include două etaje de amplificare.
amplifica aceste două fac împreună o .... Hmmm Cred că este doar stereo nu cuvintu 5. 1
sau așa spun ei canal stânga și canal dreapta, fără semne de punctuație de mult ca criza economiei sunt razz
Lam și nu vrea să sparg geamurile sau carcasă aglomerat spațiu
Lam, dar a făcut acest lucru pentru modificarea final este încălzirea și intro distracție și într-adevăr, au unele bas 200w real, cu toate că nui de mii de ars ars finalii
Cred că știm ce se întâmplă amplifica o chind mi-a ars vb finalii studii matematice românești și algoritmică și că nu deastea inteligente dincolo de mine pentru că nu au făcut în domeniu, așa cum alții, dar am învățat din faptul că este ceva pentru mine mias dragoste și într-adevăr a vrut să învețe
infinit
Cred că sunt pauze
astfel
imaginile nu sunt, dar vom pune okazie următoare ca Sami Trebuie să eliminați virușii de pe computerul dvs. pentru a citi numit cardu DP aparatu foto, dar, recent pus chit
dar am
și dacă te duci clar? Da pentru a muta surpriza mea în mod clar și mai bine decât înainte și nu mai inkalzeste și nu arde chiar
de ce nu arde, nu poate cunoaște pentru că este bine asa ca poate acest lucru prin calculele mele simple de mii după cum am sperat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
cordos vasile



Conectat la: 28 Iun 2010
Mesaje: 3
Locatie: mures

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 11:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mda jupinii si nu stiue nu intelege ( inteleg) a da hm da deci a aaaaa jupinii si betivii manelelor:PRazzWinkWink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
glucica



Conectat la: 13 Oct 2008
Mesaje: 152
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 11:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca e de fapt un bug la google translate...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
szacaz



Conectat la: 22 Sep 2005
Mesaje: 390

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 11:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

un bug si basta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danzup



Conectat la: 08 Noi 2007
Mesaje: 90
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 10:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca baiatul are probleme mari la cap !
Mai bine il lasati in plata lui cu tot cu 2N3055 .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andyc



Conectat la: 14 Dec 2005
Mesaje: 520
Locatie: bucuresti ex_nick: andy_barosanu

MesajTrimis: Joi Iul 01, 2010 1:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Citat:
Lam și nu vrea să sparg geamurile sau carcasă aglomerat spațiu


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5
Pagina 5 din 5

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community