FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
E-MAG - imi pare rau, dar - FUCK YOU!

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cristi289



Conectat la: 12 Iun 2008
Mesaje: 23
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 30, 2010 4:56 pm    Titlul subiectului: E-MAG - imi pare rau, dar - FUCK YOU! Raspunde cu citat (quote)

" Parerea mea este ca avem de a face cu o reclama ascunsa care urmareste cresterea numarului de vizitatori ai site-ului. Nu au inventat-o ei, a fost folosita de mult timp de alte firme, dar acolo Fiscul nu te iarta. Cine crezi ca a "cumparat" produsele alea reduse? Tot ei, si le scot pe piata neagra... Ce greu e...E un mod simplu de evaziune, dublata de publicitate gratuita. Cine nu intelege, nu se pricepe...
Emagul trage tepe mari, mai ales de cand au fost preluati de Asesoft - campionul tepelor!!!!!"

Nu se mai satura jegosul ala de la Asesoft.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Iul 30, 2010 4:56 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Hi&Fan



Conectat la: 13 Aug 2006
Mesaje: 696
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 30, 2010 5:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La reclama mascata s-a gandit toata lumea, dar varianta cu evaziunea nu-mi trecuse prin cap. E foarte posibil....
_________________
Omul intelept isi face vara sanie si iarna o pune pe foc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community