FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Superinteresant...
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 21, 2010 10:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hifidoc a scris:
Cine modereaza, editeaza acum pe forum?
N-ar strica un pic de curatenie... Exclamation


dani4utd - este moderator pe aria de Publicitate, iar in restul forumului Vasile.

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Oct 21, 2010 10:26 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
anabia



Conectat la: 28 Oct 2009
Mesaje: 22
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Oct 24, 2010 10:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

"Era foarte intrigat de faptul ca un individ oarecare cu varsta de aproximativ 30 de ani a reusit in numai 5 ani de cand se ocupa de afacerea lui sa faca o avere impresionanta pentru Romania (vila impozanta, cu 3 niveluri + mansarda si beci, superutilata si superfinisata in buricul Bucurestiului, 3 masini de lux, bani cat cuprinde, etc., etc)."

Vila in "buricul Bucurestiului" la specificatiile de mai sus fara 2 milioane euro(pret "de criza") nu o vezi. Hai sa zicem ca a construit-o si nu l-a costat mai mult de 1 milion. Masini de lux 3 buc=300000 euro, pret mediu, "de criza". Bani si altele, sa zicem 1,5 milioane euro, minim(desi in perioada de avant sigur erau mai multi).
1,5 mil/60 luni=25000 euro/30 zile=833,33 euro pe zi, atentie, minim.
Ceva imi scapa si nu stiu? Sau mai bine spus cum si-a luat Diaconescu Rolls si yacht din sms-uri? Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Lun Oct 25, 2010 12:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nicu_martin a scris:
hifidoc a scris:
Cine modereaza, editeaza acum pe forum?
N-ar strica un pic de curatenie... Exclamation


dani4utd iar in restul forumului Vasile.


Adica nimeni... eu intru pe aici doar cand imi vine ceva email de notificare ca sa raspuns pe unde am postat eu, adica aproape niciodata

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Bramburel
Vizitator





MesajTrimis: Lun Oct 25, 2010 10:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Deci dani4utd ar cam merita sa fie promovat... Wink
Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Lun Oct 25, 2010 10:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cu siguranta
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community