FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Ce subwoofer?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
dany67



Conectat la: 15 Sep 2006
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Oct 17, 2010 11:16 am    Titlul subiectului: Ce subwoofer? Raspunde cu citat (quote)

Salut,ieri am luat o pereche de boxe Technics SB-C450.Am si o pereche de JBL E-100,si de ieri(numai)nu-mi mai plac.M-am gandit sa le vand ,si sa cumpar un subwoofer.Nu stiu ce pret o sa obtin pe ele,si nu stiu ce subwoofer sa iau.As vrea ceva cu basul "moale".Sa ma orientez spre o incinta inchisa?
Monitor Audio RSW12
Pioneer SW-250
MAGNAT-QUANTUM-SUB-730
Precizez ca nu am ascultat nici unul din ele.Astept sfaturi de la cei care ma pot ajuta.Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Oct 17, 2010 11:16 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Dum Oct 17, 2010 12:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

DIY !!!
_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
dany67



Conectat la: 15 Sep 2006
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Oct 17, 2010 12:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Parca nu mai am rabdarea necesara.Daca era mai acum 20 de ani,poate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dany67



Conectat la: 15 Sep 2006
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Oct 23, 2010 1:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M-am tot uitat la acestea doua:

http://www.avland.co.uk/aasp/pioneer/0820/sw250/sw250.asp

http://www.shopping.com/Jamo-SUB-650/info

in zona de pret ~1.800-2.000 Ron.Pioneer-ul este undeva pe la 4.000Ron,dar l-am gasit undeva pe cel care a stat in raft(mai o zgarietura,o gaura in panza)cu 1.900Ron.Are cineva,sau a ascultat cineva?Probabil ca o sa fie unul din ele,dar nu stiu care.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dany67



Conectat la: 15 Sep 2006
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2010 6:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am vandut boxele JBL cu 1.500 Ron,ceea ce e bine,zic eu,am mai pus ceva si mi-am luat subwooferul Jamo Sub 650.Multumit foarte,e cu totul altfel de bas ca la JBL,si cu totul alte inalte pe boxele Technics.
Salutari.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community