FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Se poate inchide! Minidisc Sony mds-je520

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Oct 24, 2010 5:46 pm    Titlul subiectului: Se poate inchide! Minidisc Sony mds-je520 Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua. Stie cineva exact daca Sony modelul mds-je520 poate fi folosit ca dac prin scoatete minidiscului si apasare pe rec? Intentionez sa cumpar unul si vreau sa stiu ca modelul asta suporta functia.Multumesc.

Ultima modificare efectuata de catre c_andrei la Joi Noi 11, 2010 8:20 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Oct 24, 2010 5:46 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
sloop



Conectat la: 16 Noi 2004
Mesaje: 240
Locatie: Costesti / Pitesti / Arges

MesajTrimis: Lun Oct 25, 2010 10:07 am    Titlul subiectului: sal Raspunde cu citat (quote)

Toate md-urile sony stiu asta. Am mai avut si cateva pionner si kenwood care stiau.
_________________
Stereo sounds better than ever... Atoll IN80 + Dual CL730
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
deeppurple



Conectat la: 04 Mar 2005
Mesaje: 593
Locatie: Salonta

MesajTrimis: Lun Oct 25, 2010 1:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Confirm ca mds-je470 face asta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MiniDisc



Conectat la: 07 Ian 2004
Mesaje: 730
Locatie: Resita

MesajTrimis: Mar Noi 09, 2010 1:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am 520-ul, si da, face asta, sigur.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community