FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
ajutor urgent,kashtanul meu moare

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
toni



Conectat la: 08 Mai 2010
Mesaje: 7

MesajTrimis: Sam Dec 04, 2010 8:03 pm    Titlul subiectului: ajutor urgent,kashtanul meu moare Raspunde cu citat (quote)

bunaziua,va rog foarte mult, daca are cineva modulele de preamplificare de la kashtan pe negru si se poate dispensa de ele, as fi foarte recunoscator.
Am luat un kashtan de ocazie (visul meu de mult timp) ,care se auzea foarte incet/M-am documentat,si am schimbat toti condensatorii din modulele de preamplificare,inclusiv capul .Un canal mergea perfect,apoi un cumul de imprejurari negative cum numai eu pot aduna, m-au facut sa inversez la al doilea pre. 2 conzi,consecinta fiind ca se auzea mai incet decat primul. Eram deja obosit si stresat de la atatea piese schimbate, am inceput sa inversez preurile pentru tatonare si nu am fost atent,alta consecinta fiind acea ca am rupt tijele la comutatoarele scurte ale preurilor.Am incercat sa le lipesc,nici o sansa. Sunt tare dezamagit ,credeam ca-mi fac un cadou de mos.Nu a fost sa fie, acum sunt foarte suparat si nu mai gasesc solutii,decat cu ajutorul dumneavoastra .
Va multumesc si sarbatori fericite.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Dec 04, 2010 8:03 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community