FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Ce boxe merg pe Panasonic SA-HR45, 2x150w RMS

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
valy_d11



Conectat la: 02 Apr 2008
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti, sector 2

MesajTrimis: Sam Noi 20, 2010 4:04 pm    Titlul subiectului: Ce boxe merg pe Panasonic SA-HR45, 2x150w RMS Raspunde cu citat (quote)

Deocamdata pe acest receiver Panasonic Sa-HR45 am 2 boxe Unitra pe 3 cai de cate 140W RMS fiecare. Ce boxe credeti ca ar fi bune pentru acest receiver? Mie mi s-au parut tentante Pioneer CS-7070, voi ce ziceti? alte recomandari ceva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Noi 20, 2010 4:04 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
ionutgo



Conectat la: 04 Ian 2010
Mesaje: 14

MesajTrimis: Mie Noi 24, 2010 10:54 am    Titlul subiectului: Salut Raspunde cu citat (quote)

Eu cred ca acele Unitra faceau treaba buna daca nu erau refacute ....ca ma indoiesc ca mai sunt originale.

Eu ti-as recomanda HECO din gama VICTA.....sunt nemtesti si pe linga sunet dinamic ai parte si de un bass pe care nu o sa il ignori.Coboara la 20000 de HERTI...........

_________________
Pasionat HI FI,,,,,,
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bzfcocon



Conectat la: 13 Mai 2004
Mesaje: 2096
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 08, 2010 1:43 am    Titlul subiectului: Re: Salut Raspunde cu citat (quote)

ionutgo a scris:
.....sunt nemtesti si pe linga sunet dinamic ai parte si de un bass pe care nu o sa il ignori.Coboara la 20000 de HERTI...........


LOL, asta a fost tare, PRO e partea funny a forumului Very Happy
De unde coboara la 20000 de herti, maestre ? Rolling Eyes Face Heco mai nou boxe pentru lilieci ?

_________________
Don't believe in audiophile believings.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community