FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Deblocare anunturi.

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
maya



Conectat la: 03 Dec 2008
Mesaje: 62
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Mar Dec 14, 2010 10:52 am    Titlul subiectului: Deblocare anunturi. Raspunde cu citat (quote)

Daca sunteti (moderatorii) asa de agili in blocarea anunturilor ,dece nu le si deblocati cu asa rapiditate.

http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=26564


Bagati-va pu%a in forumul vostru de rahat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Dec 14, 2010 10:52 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 14, 2010 11:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

9 - Este OBLIGATIA userilor ca, la expirarea termenului de blocare a unui thread sa trimita un MP catre un moderator pentru deblocarea threadului respectiv - MP-ul trebuie sa contina OBLIGATORIU un link catre respectivul anunt.
MP-urile de deblocare care nu contin link catre respectivul thread ce trebuie deblocat NU vor fi luate in considerare
Exclamation

Dar, pentru ca tu esti un domn, ce p#la ta, nu ai tu treaba sa citesti regulamentele si sa le mai si respecti in p#la ta Exclamation

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
maya



Conectat la: 03 Dec 2008
Mesaje: 62
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Mar Dec 14, 2010 11:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ok,

nu stiu si nici nu ma intereseaza daca si tu esti moderator sau nu, dar daca da, te rog frumos sa ma stergi din lista utilizatorilor.

Cu stima
Nagyy Victor
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
dani4utd



Conectat la: 03 Dec 2010
Mesaje: 93

MesajTrimis: Mar Dec 14, 2010 5:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Limbajul folosit in mp-ul trimis de tine ma face sa cred ca omul chiar se trage din maimuta. Nu ma cobor la nivelul tau sa-ti raspund.
Exista vreun forumist caruia nu i-a fost deblocat postul dupa ce a trimis un mp in care sa ceara acest lucru(mp insotit de link-ul catre anunt)?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community