FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Stie cineva cum se poate face un formular de rezervare onlin

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Paunescuvic



Conectat la: 13 Dec 2010
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun Dec 13, 2010 4:21 pm    Titlul subiectului: Stie cineva cum se poate face un formular de rezervare onlin Raspunde cu citat (quote)

Salut!
Stie cineva cum se poate face un formular de rezervare online sau daca exista vreun serviciu de acest gen? Am un site pentru pensiunea mea si am nevoie urgent de acest formular de contact (rezervare) care sa functioneze.
Daca stiti vreun script sau ceva de acest gen.
Multumesc mult!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Dec 13, 2010 4:21 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Dec 13, 2010 5:46 pm    Titlul subiectului: Re: Stie cineva cum se poate face un formular de rezervare o Raspunde cu citat (quote)

Paunescuvic a scris:
Salut!
Stie cineva cum se poate face un formular de rezervare online sau daca exista vreun serviciu de acest gen? Am un site pentru pensiunea mea si am nevoie urgent de acest formular de contact (rezervare) care sa functioneze.
Daca stiti vreun script sau ceva de acest gen.
Multumesc mult!


Confused

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Paunescuvic



Conectat la: 13 Dec 2010
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun Dec 13, 2010 7:28 pm    Titlul subiectului: Cautarea continua Raspunde cu citat (quote)

Pana acum am gasit ceva de gen aici: http://www.formulareonline.com , acum il testez sa vad cum functioneaza, daca mai stiti ceva anuntati-ma, va rog, vin sarbatorile si clientii asteapta sa faca rezervari la pensiune, multumesc tutoror pentru sugestii.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
stuparu_mihairadu



Conectat la: 20 Mar 2009
Mesaje: 388
Locatie: craiova

MesajTrimis: Lun Dec 13, 2010 7:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

amice da unde e pensiunea daca tot te lauzi cu ea?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Lun Dec 13, 2010 8:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ceva preturi,locatie,poze....? Rolling Eyes Food Food Food
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 15, 2010 2:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pune-ti o adresa de contact e-mail pe site. Contrar parerii generale, romanii sunt suficient de inteligenti incat sa stie sa foloseasca asa ceva.

In experienta mea insa, cei care au sau administreaza pensiuni nu se obosesc niciodata sa raspunda la asa ceva. Oricum, daca la jumatatea lui decembrie a inceput sa te preocupe problema asta in vederea sabatorilor, nu stiu daca rezolvi ceva cu formularul ala.

Formularele de acest fel, daca chiar esti interesat, se creeaza de cel care a creeat si restul siteului, in limbajul folosit (html, xml etc.) nu se ia de pe net, pentru ca oricum trebuie implementat in site, asa ca nu-ti foloseste la nimic formularul ca atare.

Succes la vanzari Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community