FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Pareri despre firma Tandberg - cat ar valora in Romania

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
EL-GABRY



Conectat la: 04 Mar 2010
Mesaje: 22
Locatie: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar Dec 21, 2010 10:35 pm    Titlul subiectului: Pareri despre firma Tandberg - cat ar valora in Romania Raspunde cu citat (quote)

Va salut.
Ce stiti despre acesta firma in materie de scule audio?Gasisem aici :
http://www.audio-extasa.eu/tandberg-tpa-3003-power-amplifier-p-1023.html
aceste piese si am vazut ca sunt foarte scumpe.Tunerul e cel mai scump,foarte curios.
E vorba de linia audio formata din TPT3001+TCA3002+TPA3003.Impreuna depasesc 4000 USD,oare in Romania,SH,cu cat s-ar vinde?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Dec 21, 2010 10:35 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
GEOGHN



Conectat la: 17 Feb 2010
Mesaje: 10
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 15, 2011 12:22 pm    Titlul subiectului: Tandberg Raspunde cu citat (quote)

Tandberg de-a lungul timpului a fabricat numai scule destinate unui segment redus de consumatori, produsele lor fiind in categoria "hi price" de aceea chiar si SH pot costa mult mai mult decat alte produse similare. Imi aduc aminte, cu mare placere si respect, de un magnetofon vazut prin anii 70 de inceput, care pentru vremea aceea era cyborg-ul magnetofoanelor (pentru mine), era complet automatizat, comenzile erau numai touch, nimic nu se manevra sau sa se apese vreun buton iar difuzoarele de joasa aveau conurile din piele. Inclusiv volumul, tonalitatile, balansul erau touch, sunetul....nu mai vorbim!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EL-GABRY



Conectat la: 04 Mar 2010
Mesaje: 22
Locatie: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar Feb 15, 2011 12:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc.
M-am tot uitat pe site-urile externe sa mai vad pareri si preturi la produsele din prima interventie,sau la alte echipamente Tandberg.Nu neg ca aveam nevoie de un sfat sa pot evalua corect aceasta linie audio pe care o am la vanzare.Sper ca sunt pe aproape...
Intr-adevar,numai cuvinte de lauda si preturi pe masura.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community