FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Adaptor doza Pick-up Dual

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cocs



Conectat la: 19 Feb 2008
Mesaje: 32
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 11, 2010 10:37 pm    Titlul subiectului: Adaptor doza Pick-up Dual Raspunde cu citat (quote)

Salut,
am un pick-up DUAL 731Q fara adaptorul dozei, o piesa de prindere intre brat si doza, cod TK26 sau TK24, nu stiu exact, parerile sunt impartite. Caut aceasta piesa, poate o are cineva in dotare fara trebuinta.
Multumiri anticipate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Aug 11, 2010 10:37 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Cocs



Conectat la: 19 Feb 2008
Mesaje: 32
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Sep 04, 2010 10:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

UP! Caut sa cumpar piesa respectiva.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Joi Oct 14, 2010 1:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cocs a scris:
UP! Caut sa cumpar piesa respectiva.


TK 26 / o poti achizitiona de pe eBay.de

http://shop.ebay.de/sis.html?_nkw=Plattenspieler+High+End+Legende+DUAL+CS+731+Q

_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cocs



Conectat la: 19 Feb 2008
Mesaje: 32
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Oct 23, 2010 9:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stiu, asa este, doar ca imi trebuie un model mult mai mic, cu prinderea "inversa"... Nu stiu exact modelul, voi reveni cand ma lamuresc.

Multumesc tuturor celor care incearca sa ajute!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cocs



Conectat la: 19 Feb 2008
Mesaje: 32
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 17, 2011 11:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Problema este inca de actualitate.

M-am lamurit ce am nevoie, din pacate nu gasesc nicio poza sau un cod. Stiu ca este exact invers fata de TK24-26, adica gaura de prindere a clichetului de fixare pe brat (acelasi cu manerul de ridicare manuala a bratului) trebuie sa fie intre gaurile lungi de prindere a dozei si contacte. De obicei, acest orificiu de forma oarecum rotunda este in fata gaurilor dozei, la bratul meu ULM este pe dos. TK 26 am gasit, dar nu stiu ce cod are aceasta prindere.

Sper ca am fost destul de explicit, nu stiu sa explic mai bine.

Multumesc anticipat!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Joi Feb 17, 2011 2:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cocs a scris:
Problema este inca de actualitate.

M-am lamurit ce am nevoie, din pacate nu gasesc nicio poza sau un cod. Stiu ca este exact invers fata de TK24-26, adica gaura de prindere a clichetului de fixare pe brat (acelasi cu manerul de ridicare manuala a bratului) trebuie sa fie intre gaurile lungi de prindere a dozei si contacte. De obicei, acest orificiu de forma oarecum rotunda este in fata gaurilor dozei, la bratul meu ULM este pe dos. TK 26 am gasit, dar nu stiu ce cod are aceasta prindere.

Sper ca am fost destul de explicit, nu stiu sa explic mai bine.

Multumesc anticipat!



de asa ceva vorbesti ?



DUAL_731_Q_DOZA.jpg
 Description:
 Filesize:  43.41 KB
 Viewed:  70 Time(s)

DUAL_731_Q_DOZA.jpg



_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Joi Feb 17, 2011 2:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si inca una :


DUAL_731_Q.jpg
 Description:
 Filesize:  64.01 KB
 Viewed:  63 Time(s)

DUAL_731_Q.jpg



_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cocs



Conectat la: 19 Feb 2008
Mesaje: 32
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 17, 2011 10:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, de asa ceva. Ai mp.
Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community