FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
un pic de ajutor pt un baietel

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
diana.d



Conectat la: 27 Noi 2006
Mesaje: 81
Locatie: baia mare

MesajTrimis: Dum Mar 20, 2011 8:20 pm    Titlul subiectului: un pic de ajutor pt un baietel Raspunde cu citat (quote)

Buna,
Daca puteti sa ma ajutati cu un sfat. Am de facut drumuri cu masina si copilul nu prea sta linistit la drum si asta ma incomodeaza la condus pt ca imi distrage atentia.
Ati putea sa imi recomandati ceva posibilitate nu prea scumpa prin care sa-i pot pune un film sa se uite la desene animate sau ceva pe parcursul drumului ?
Atasez o poza cu masina, este dotata cu audio standard de fabrica mai putin cd playerul care l-am schimbat deoarece avea casetofon.
Difuzoarele sunt 2 spate deasupra portbagaj, 2 usi spate , 2 usi fata jos , 2 usi fata sus , 2 bord. Nu sunt de mare putere dar calitatea oferita este foarte buna si mie imi este suficient.

As dorii sa adaug un display undeva in fata care sa fie vizibil de ocupantul locului din spate si care sa poata vedea clar pe ecran filmul . Sunetul sa fie folosit cel existent deja in masina.



ceva sub oglinda prins cu ventuza ? ca un dvd ... sau ce recomandati ?

ps : va rog incercati o solutie low cost pe cat se poate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Mar 20, 2011 8:20 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
deeppurple



Conectat la: 04 Mar 2005
Mesaje: 593
Locatie: Salonta

MesajTrimis: Dum Mar 20, 2011 8:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca mai bine mergeti la o firma care instaleaza aparatura audio-video in masina. Ei au cataloage cu produse si experienta in domeniu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community