FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Un pic de ajutor !

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
piano_black



Conectat la: 19 Mar 2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sam Mar 19, 2011 3:17 pm    Titlul subiectului: Un pic de ajutor ! Raspunde cu citat (quote)

Sunt nou pe forum si ma bucur ca a revenit situl , si as vrea pentru inceput sa va salut pe toti useri .


Am avut un amplificator Denon PMA 710 legat la Klipsch RF 82 .Sunetul ok dar vreau sa urc , putin mai sus mai exact la Denon PMA 1500 AE sau la Yamaha AS1000 .Amplificatorul primea semnal de la un cd player Yamaha model mai vechi ,am probat un Denon PMA 1500 AE si nu prea m-a incantat recunosc pe cd playerul meu .Cabluri la boxe RealCable -cablu analog Audioquest ....Astept de la voi propuneri cu interes va multumesc !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Mar 19, 2011 3:17 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
maria125



Conectat la: 21 Mar 2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Lun Mar 21, 2011 3:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu personal ti-as recomanda sa alegi Yamaha. Sunt mai de calitate din punctul meu de vedere. Folosesc Yamaha de foarte mult timp si sunt foarte multumita de rezultate.
_________________
Produse electronice
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mariusantonio



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 70
Locatie: Galati

MesajTrimis: Lun Mar 21, 2011 3:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai rasfirati baieti , mai rasfirati .....

Trink

_________________
Luxman L , Marantz PM, Denon DCD , Sony CDP, Supra , Wharfedale .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
none_sud



Conectat la: 01 Feb 2008
Mesaje: 56
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 28, 2011 2:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De Denon nu prea am avut parte..dar am Yamaha as1000 si pot spune nu are egal ca si constructie IN BANII ASTIA ..au dat foarte mare atentie la detalii
Ca filozofie de sunet este intre intre Luxman si Accuphase daca ai ascultat..
Merita toti banii.. poti sa-ti faci o idee mai ok daca il vezi si asculti in realitate.. dar neaparat comparat cu celelalte optiuni!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mahonyhiphony



Conectat la: 14 Feb 2008
Mesaje: 256
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 28, 2011 4:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

none_sud a scris:
De Denon nu prea am avut parte..dar am Yamaha as1000 si pot spune nu are egal ca si constructie IN BANII ASTIA ..au dat foarte mare atentie la detalii
Ca filozofie de sunet este intre intre Luxman si Accuphase daca ai ascultat..Merita toti banii.. poti sa-ti faci o idee mai ok daca il vezi si asculti in realitate.. dar neaparat comparat cu celelalte optiuni!!



Este intr-adevar un mod realist de a face comparatie Wink. Felicitari.

_________________
Rock'n'Roll All Nite
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
none_sud



Conectat la: 01 Feb 2008
Mesaje: 56
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 29, 2011 5:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc...pur si simplu asta este perceptia mea...si am mai auzit asemenea comparatii si la alte persoane Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community