FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Rubrica de Feed-Back a sectiunii Publicitate
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
obuzel



Conectat la: 13 Oct 2009
Mesaje: 903
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 1:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Io pot sa spun doar ce a fost pentru mine care aveam 19 ani atunci (nu suntem fete sa nu ne zicem varsta).
Pentru mine si pentru prietenii mei a fost revolutie, fara nici un semn de intrebare.
Am fugit de acasa pe strada si am manifestat si eu cat am putut. Si pe cuvant ca la Cluj a fost REVOLUTIE.
Cine zice altceva, ala e.
M-am saturat ca nemernicii care ne conduc acum sa minimizeze si distruga totul.
Ca doar o fac in interesul lor, nu al meu.


Ultima modificare efectuata de catre obuzel la Lun Mar 21, 2011 9:40 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 1:19 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
obuzel



Conectat la: 13 Oct 2009
Mesaje: 903
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 1:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si daca mai vor una, or so aiba.

Ultima modificare efectuata de catre obuzel la Lun Mar 21, 2011 9:40 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 1:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Citat:
E clar ca atunci se practica spalatul creierelor, iar acum vad ca mai sunt fani ai operatiunii.

hai sa-ti spun eu cum sta treaba
domnul avocat al apararii de aici(oare cu cat o fi platit pe ora ca se pricepe de minune sa fabrice dovezi 'incriminatorii' si sa bage strambe,care a stat la cafele cu celalalt, citez, ''individ" ,la ascultat trilurile unor 'colivii furniruite recent', spre deosebire de mine care ma cunosc cu ahegyes doar de pe forum) incearca sa gaseasca mereu noi metode si tactici prin care sa imi scada mie credibilitatea,urmarindu-mi toate greselile de exprimare si aruncand calomnii cat mai elaborate si gandite pt a ocoli si distrage de la adevarata problema care a condus la aceasta dezbatere aprinsa,anume faptul ca in Romania zicala clientul nostru 'stapanul' nostru poate la fel de bine sa se numeasca si clientul nostru fraerul nostru!

am iesit eu la inaintare si pt restul,sa incasez tot(si mai demult si altii dar s-a uitat)

Citat:
Am auzit-o de o suta de ori...

asta e,nu am stiut cu cine am de-a face!


Ultima modificare efectuata de catre CBI la Vin Mar 18, 2011 3:39 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 3:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar tu ce ai facut? Ti-ai exprimat opinia, nu? Pe ce e bazata? Cum o justifici? Ce dovezi ai? Ce surse? Ai deschis o carte de istorie?(sau astea nu conteaza?) De ce nu ne spui si noua ce a fost si cum s-a intamplat?

PS: Eu deschid carti toata ziua, ca asta imi este profesia. Asa ca lasa banuielile deoparte.

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 3:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La aceasta afirmatie am raspuns:

cristi289 a scris:
E clar ca atunci se practica spalatul creierelor, iar acum vad ca mai sunt fani ai operatiunii. Din ce ai scris acolo, banuiesc ca nu ai citat din cartile de istorie, ci ti-ai exprimat opinia.
Bafta


Intre timp am vazut ca s-a mai scris

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
adinica



Conectat la: 02 Iul 2003
Mesaje: 589
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Apr 12, 2011 2:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa revenim, deci... Very Happy
Multumesc userului razvanvrs!! Nota 11!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alex65



Conectat la: 27 Mar 2009
Mesaje: 160
Locatie: oradea

MesajTrimis: Mar Apr 12, 2011 3:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Colaborare excelenta cu user-ul "adinica".
_________________
accuphase e-213,yamaha cd-s1000,opera seconda,sony scd-xb770,usher cp6311
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sorinpopa



Conectat la: 25 Aug 2010
Mesaje: 78
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Apr 13, 2011 9:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

fluffy38, din nou o colaborare excelenta: discurile au sosit in starea descrisa, bine impachetate.
cheloo: nota 10, discurile se prezinta in stare excelenta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Alex_Pop



Conectat la: 10 Apr 2011
Mesaje: 5
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 14, 2011 9:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multumesc utilizatorului kerio - nota 100+
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
DorinD



Conectat la: 18 Dec 2003
Mesaje: 2393
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Apr 20, 2011 8:32 am    Titlul subiectului: Solicitare de deblocare. Raspunde cu citat (quote)

Nu stiu de ce topicul meu de la Publicitate este blocat, rog un administrator sa-l deblocheze deoarece am de facut modificari, nu sa dau "up". Multumesc.
_________________
"It is never too late to have a happy childhood".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cheloo



Conectat la: 15 Iun 2008
Mesaje: 221
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Apr 20, 2011 10:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sorinpopa a scris:
fluffy38, din nou o colaborare excelenta: discurile au sosit in starea descrisa, bine impachetate.
cheloo: nota 10, discurile se prezinta in stare excelenta


Sorinpopa - un adevarat gentelman - un sistem de nota 10 - boxele cireasa de pe tort
Felicitari Trink

_________________
Ascultator de muzica
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Joi Apr 21, 2011 6:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cheloo a scris:
...

Sorinpopa - un adevarat gentelman ..... Trink

Subscriu!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sloop



Conectat la: 16 Noi 2004
Mesaje: 240
Locatie: Costesti / Pitesti / Arges

MesajTrimis: Mar Apr 26, 2011 9:23 pm    Titlul subiectului: ATENTIE USER NESERIOS Raspunde cu citat (quote)

USER NESERIOS bog69

am cumparat de aici:
http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=23407
un cablu interconect rca nordost blue heaven de 0.5m si in schimb am primit unul de 0.3m care pe deasupra e si ciupit
Un adevarat neserios si mincinos care mai are si tupeu sa imi zica mie ca nu stiu nimic despre cabluri e uite ca stiu sa masor un cablu.

Mult succes in continuare, vei avea nevoie.

http://oi51.tinypic.com/33jsjut.jpg

_________________
Stereo sounds better than ever... Atoll IN80 + Dual CL730
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
vizitator



Conectat la: 29 Apr 2008
Mesaje: 818
Locatie: focsani

MesajTrimis: Joi Apr 28, 2011 8:26 am    Titlul subiectului: a Raspunde cu citat (quote)

http://forum.computergames.ro/106-electronice-electrocasnice/314528-vand-amplificator-profesional-2x300w-poza-reala.html
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Joi Apr 28, 2011 9:20 am    Titlul subiectului: Re: ATENTIE USER NESERIOS Raspunde cu citat (quote)

sloop a scris:
USER NESERIOS bog69

am cumparat de aici:
http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=23407
un cablu interconect rca nordost blue heaven de 0.5m si in schimb am primit unul de 0.3m care pe deasupra e si ciupit
Un adevarat neserios si mincinos care mai are si tupeu sa imi zica mie ca nu stiu nimic despre cabluri e uite ca stiu sa masor un cablu.

Mult succes in continuare, vei avea nevoie.

http://oi51.tinypic.com/33jsjut.jpg


Nu iau apararea nimanui dar cablul se masoara cu mufe cu tot!!! Ia vezi ce lungime are impreuna cu mufele Wink

_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Pagina 25 din 25

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community