FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Ce stiti despre nakamichi cd 400

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
rudi



Conectat la: 28 Feb 2005
Mesaje: 8
Locatie: satu mare

MesajTrimis: Vin Apr 08, 2005 2:06 pm    Titlul subiectului: Ce stiti despre nakamichi cd 400 Raspunde cu citat (quote)

Nu cunosc firma nacamichi dar dupa specificatiile citite despre acest model pare a fi un cd player ok. Astept parerile celor care sau intilnit cu acest model ,eventual sa-mi scrieti de modelele cu care concureaza(ex pioneer....,sau alpine...)Multumesc. Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Apr 08, 2005 2:06 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
viperu



Conectat la: 28 Mai 2004
Mesaje: 741
Locatie: mitikatown

MesajTrimis: Vin Apr 08, 2005 2:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca cauti raport pret/calitatea sunetului este ok, suna bine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kurupt



Conectat la: 15 Aug 2003
Mesaje: 356
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Vin Apr 08, 2005 5:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Citat:
Nu cunosc firma nacamichi

Era o firma renumita in anii 80 pt deckurile lor, avand cel mai bun deck din lume Nacamichi Dragon. In anii 90 au disparut de pe piata nu prea sa auzit de ei, revenand spre sfarsitul anilor 90, si intrand si in segmentul auto. De auzit nu am auzit, nici macar nu am vazut la noi gama auto. Cu cine concureaza? Cu Alpine sau Pioneer? E o intrebare buna Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sfigmo



Conectat la: 09 Noi 2004
Mesaje: 88
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Sam Apr 09, 2005 8:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nakamichi este o firma exclusivista in domeniul car-audio...se adreseaza unor pasionati pretentiosi in ce tine calitatea sunetului si nu celor care doresc sa aiba beculete si luminite pe displayul sculei...HU-urile lor sunt de-a dreptul urate pentru unii, seamana cu cd-urile anilor 80, dar din punct de vedere al calitatii sunetului cred ca nu e bine sa fie clasificate in aceeasi categorie cu alpine sau pioneer...ca idee nakamichi e bun...bafta
_________________
THINK PINK!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
rudi



Conectat la: 28 Feb 2005
Mesaje: 8
Locatie: satu mare

MesajTrimis: Mie Apr 13, 2005 2:58 pm    Titlul subiectului: nakamichi Raspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru sfaturi in special (Sfigmo), am decis sa imi cumpar modelul cd 400 ,altfel nu ma intereseaza beculetele din contra imi place sa fie cit mai simplu. Thumbs up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community