FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
DETALII.....

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mugur



Conectat la: 17 Mai 2005
Mesaje: 28

MesajTrimis: Mar Mai 17, 2005 11:10 pm    Titlul subiectului: DETALII..... Raspunde cu citat (quote)

SUNT UN INCEPATOR SI AM FOARTE MULTE INTREBARI PT. TOTI CARE SUNT PE FORUM ASA CA VO ROG SA NU VA SUPARATI PE MINE:OK CU TOATE CA MI-A LUAT CEVA ORE SA CITESC .
STIE CINEVA UNDE POT FACE CEVA BOXE?
AM INTRAT PE JBL,DYNACORD SI MA INTREB CHIAR FACE CINEVA ASA COPII FIDELE? IMI PUTETI DA CEVA LINKURI....SITE-URI SAU SA I-AU CONTACT CU CINEVA.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Mai 17, 2005 11:10 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
kurupt



Conectat la: 15 Aug 2003
Mesaje: 356
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Mie Mai 18, 2005 5:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce intelegi tu prin Copie fidela? Sa arata la fel ca design? Problema este ca degeaba copiezi daca nu le ai difuzoarele si filtrele ce se foloseste la modelul original. Si daca faci rost de dif si filtrele originale oricum nu o sa iese ca boxa originala [ma refer la sunet] pt ca conteaza si materialul folosit pt constructia boxei, materialul fonoabsorbant din interior [tipul si cantitatea folosita] si constructia interioara [pt ca multe boxe in interior au camere separate, diferite chestii pt a face boxa mai rigid] care este practic imposibil de copiat, daca nu le ai desenul technic al boxei, dar ma indoiesc sa gasesti asa ceva. Daca vrei neaparat sa construiestu tu boxele la www.visaton.ro gasesti multe proiecte realizate cu boxe visaton care sunt destul de bune, probate dar trebuie sa folosesti dif lor pt a obtine rezultatul dorit.
Dar e destul de greu sa gasesti pe cineva sa construiasca o boxa care sa arate la design si la finisaj ca una de firma Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community