FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Boxe Genius HT 5.1 Deluxe si Ecranarea Magnetica

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
SnowDog



Conectat la: 22 Ian 2004
Mesaje: 84
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 2:21 pm    Titlul subiectului: Boxe Genius HT 5.1 Deluxe si Ecranarea Magnetica Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o nelamurire: Boxele Genius Home Theatre 5.1 Deluxe sunt sau nu sunt ecranate magnetic. Iar daca nu sunt ecranate cu as putea sa le ecranez magnetic. Astept parerile voastre.

Mersi.
Toate cele bune.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 2:21 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Dode



Conectat la: 12 Iun 2003
Mesaje: 607
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 2:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In mod normal ar trebui sa fie ecranate, doar sunt boxe de calculator...
Ti-au magnetizat monitorul sau televizorul?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
SnowDog



Conectat la: 22 Ian 2004
Mesaje: 84
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 3:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Inca nu am avut probleme cu ele, iar boxa de centru nu am puso pana acuma pe tv sa vad daca se intampla ceva, intreb si eu pentru ca pe cutie sau in manual nu scrie nici unde ca is ecranate magnetic.

Mersi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Scorpion



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 327
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 5:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am vazut la cineva sistemul asta si avea centrala pusa chiar pe monitor si nu parea sa aiba probleme. Pe langa asta, asa cum a zis si Dode, sunt facute pentru a sta in apropierea calculatorului si nu cred ca le-au facut fara ecranare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Vlad



Conectat la: 19 Noi 2003
Mesaje: 26

MesajTrimis: Vin Feb 13, 2004 8:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Au garantat ecranare magnetica, la mine centerul e sub monitor, iar fronturile flancheaza monitorul, sunt la vreo 5 cm de el, so don't worry.
_________________
"You cannot kill time without injuring eternity"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
SnowDog



Conectat la: 22 Ian 2004
Mesaje: 84
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Feb 14, 2004 7:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi mult pentru toate raspunsurile voastre sper sa nu am probleme cu ele.



Toate cele bune.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Scorpion



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 327
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 14, 2004 10:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vlad, cred ca ar fi o idee buna sa muti fronturile la mai mult de 5 cm fata de monitor.. Cred ca un metru ar fi o distanta mult mai buna, pentru a avea o separare buna a canalelor in filme
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community